Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy #01
product image
Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy #01
(2)
19.12 zł

Rinko to pewna siebie niezależna kobieta, która z pozoru ma wszystko – wymarzoną karierę, własne biuro, a nawet osobistą asystentkę! Mimo to wieczory, zamiast w ramionach księcia z bajki, spędza na zakrapianych posiadówkach z dwiema najlepszymi przyjaciółkami, wymieniając ploteczki oraz snując alternatywne scenariusze... własnego życia! Jednak pewnego dnia, niespodziewanie spada na nią brutalna prawda – ma już trzydzieści trzy lata i wciąż jest singielką! Czując na karku oddech nadciągającego staropanieństwa, kobieta uroczyście przysięga znaleźć sobie męża!

Przed Wami zakręcona seria o miłości, kobiecej przyjaźni oraz poszukiwaniu tego, co w życiu najważniejsze.

Autor Akiko Higashimura
Wydawca Studio JG
Seria Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy
Tytuł oryginalny Tokyo tarareba musume
ISBN 9788380019768
Liczba tomów seria średnia (7-15)
Rozmiar powiększony
Format A5
Kategoria wiekowa 16+
#dorośli bohaterowie
Recenzje
Autor: Etylefryna
Pokochałam tę mangę po pierwszym tomie! Uwielbiam główne bohaterki i ich \"rozkminy\"! Rysunki są genialne, fabuła wciąga na maksa, co stronę wybuchałam ze śmiechu! Pierwszy tom przeczytałam 3 razy. Bardzo przypomina mi to japońską wersję \"Seksu w Wielkim Mieście\". Definitywnie polecam pozycje raczej starszym czytelnikom ;-) Na pewno kupię wszystkie tomy!
Autor: keeveek
Fantastyczna lektura, nie tylko dla kobiet! ja jako facet nie raz ryknąłem śmiechem czytając o kolejnych \"rozkminach\" głównych bohaterek.

Fajna komedia dla trochę starszego czytelnika. Dużo robi bardzo dobre tłumaczenie, a tytułowe \"tęgie rozkminy\" pasują do treści mangi idealnie.