Spice and Wolf #10
product image
Spice and Wolf #10
(8)
13.60 zł

Sytuacja naszych bohaterów jest nie do pozazdroszczenia. Lawrence znalazł się między młotem a kowadłem. Opowiadając się po którejkolwiek ze stron sporu narazi się na poważne restrykcje pozostałych. Dodatkowo wychodzi na to, że reprezentanci zarówno północnej, jak i południowej części miasta postanowili uczynić z kupca swojego kozła ofiarnego. Czy najlepszym wyjściem jest więc ucieczka? Czy zmyślna wilczyca Horo zdoła wymyślić sposób, aby jej towarzysz wyszedł z tej afery z podniesioną głową? I czy uda im się w końcu zdobyć księgę, dla której zadali sobie tyle trudu?

ISBN 9788380010550
Wydawca Studio JG
Seria Spice and Wolf
Scenarzysta Isuna Hasekura
Rysownik Keito Koume
Rodzaj Manga
Liczba tomów seria długa (16-30)
Tytuł oryginalny Ookami to Koushinryou
Status polskiego wydania zakończona
Rozmiar standardowy
Kategoria wiekowa 16+
#dorośli bohaterowie #bóstwa #posiada anime #silna bohaterka
Recenzje
Autor: Sydonay
Ulubiona manga i ulubione anime, teraz tylko czekać na następne tomy mangi. Polecam!! :)
Autor: oollkkaa
Urocza opowieść o miłości i nie tylko, piękna kreska, jedna z niewielu, które bardzo mi się podobają, a z każdym kolejnym tomem chce się jeszcze więcej Lawrenca i Horo. Polecam, taką serię należy przeczytać!^^
Autor: Krylan
Ciekawie rozwijający się wątek romantyczny, wiele wyrazów twarzy Horo, interesujące wydarzenia. Szkoda tylko, że tomik zakończył się w środku akcji, a na następny przyszło nam czekać...
Autor: Sporeczek
Spice and wolf to moje ulubione anime, jest na 2 miejscu, a ustępuje mu tylko FMA bo nie dokończyli. Noveli nie czytałem ale bardzo bym chciał, ale po angielsku nie ma wszystkich, a po polsku nie ma żadnej. Za to jest manga i jest równie dobra, polecam :)
Autor: Lantero
Po obejrzeniu anime zamierzam kupić wszystkie tomy tej mangi <3, szkoda że noveli nie mogę znaleźć. Mam tylko jedno pytanko, czy akcja w mandze jest już po wydarzeniach z anime czy jeszcze nie :)
Autor: Lantero
Po obejrzeniu anime zamierzam kupić wszystkie tomy tej mangi <3, szkoda że noveli nie mogę znaleźć. Mam tylko jedno pytanko, czy akcja w mandze jest już po wydarzeniach z anime czy jeszcze nie :)
Autor: Julsowa
Scena w ogrodzie tak mnie rozczuliła, że nie jestem w stanie nic więcej napisać. :D 10/10
Autor: luke86pl
Po raz kolejny S&W trzyma poziom najwyżzych lotów. Tomik ma wszystko co kocham w tej serii: intryga, tajemnica i oczywiście nasza dwójka bohaterów.Po raz kolejny chemia między Horo i Lawrencem jest przedstawiona w naprawdę cudowny sposób. Nocna scena w ogrodzie po protu leje miód na me serducho ;)
Nie pozostaje mi nic innego jak czekac na 11 tom.
PS. Uśmiechnięta Horo pod gratulacjami na otatniej stronie po prostu skradła mi serce <3