Spice and Wolf #04
product image
Spice and Wolf #04
(14)
13.60 zł

Lawrence i Horo kontynuują swoją wędrówkę, podczas której stają się dla siebie coraz bliżsi. By szybciej dotrzeć do następnego punktu podróży, wybierają niebezpieczny skrót – drogę, przy której grasuje spora liczba wilków. W międzyczasie spotykają młodą pastereczkę Norę, której Lawrence postanawia pomóc i zatrudnia ją do strzeżenia wozu przed dzikimi zwierzętami.
Gdy nasi bohaterowie wreszcie docierają do miasta, Kraft spotyka się ze swoim mistrzem. Mężczyzna ostrzega go przed współpracą z kompanią Remiero, z którą Lawrence chce ubić interes. Ale dlaczego...?

Wydawca Studio JG
ISBN 9788361356820
Seria Spice and Wolf
Scenarzysta Isuna Hasekura
Rysownik Keito Koume
Rodzaj Manga
Liczba tomów seria długa (16-30)
Tytuł oryginalny Ookami to Koushinryou
Status polskiego wydania zakończona
Rozmiar standardowy
Kategoria wiekowa 16+
#dorośli bohaterowie #bóstwa #posiada anime #silna bohaterka
Recenzje
Autor: Sydonay
Spokojna i przyjemna akcja. Manga idealna jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego do poczytania wieczorkiem czy przed snem :)
Autor: Krylan
W tym tomie pojawia się Nora, która prawie od samego początku stała się jedną z moich ulubionych postaci z tej serii. Historia wciąż dobra.
Autor: hexthejinx
Ta manga ma tak ładną kreskę, rzadko się spotyka. Wszystkie okładki są ładne, ale jak na razie ta jest najpiękniejsza, nie mogę się napatrzeć *___* A historia nabiera tempa!
Autor: Kubad297
Jak poprzednie tomy ten także jest świetny. Żałuję, że kupiłem tylko 4. Na pewno kupię następne.
Autor: Hiromu
Jak zwykle świetny tomik, chwyta za serce :3! To jedna z najlepszych mang tego wydawnictwa!
Autor: ViolaChan
Nora.. *.* Temu tomikowi to właśnie ona dodaje charakteru. A Horo jak zwykle urocza. <3 W tej mandze postacie są naprawdę świetne, każda z nich ma w sobie to coś. Chętnie kupiłabym następny tomik, jednak brak pieniędzy mi na to nie pozwala. A wielka szkoda. Manga bardzo trzyma w niepewności, ale to dobrze. Nie mogę się doczekać dalszego ciągu. ;)
Autor: lukasz_wojtak
Dotychczas było trochę sielankowo, teraz znów akcja się rozkręca. To już czwarty tom a mnie dalej zachwycają rysunki, bardzo podoba mi się Nora a w szczególności ta piękna błękitna okładka.
Autor: Ezrille
Moja ukochana manga<3 Śliczna kreska, świetna historia. Tomiki ładnie prezentują się na półce. Nic tylko zamawiać!
Autor: Megu~chan
Kocham wszystkie tomiki! Ten jest niezwykle ciekawy ze względu na nową bohaterkę... Horo jak zawsze jest przeurocza <3
Uwielbiam takie mądre i spokojne historie^^
Autor: zzaspa
Cóż można powiedzieć. Jeżeli chodzi o samo wydanie to jest wszystko tak dobrze zrobione jak w tomach poprzednich, manga trzyma się kupy. Jeżeli chodzi o treść to miałem nadzieje że już tutaj akcja wyjdzie poza serial, ale niestety będę musiał jeszcze chwilę poczekać (nie mówię że to źle ;) Jedynie mogę powiedzieć że przez ten tom fabuła lekko spowolniła więc warto chwilę odpocząć i zobaczyć te podchody Horo i Lawrence.
1 2