Spice and Wolf #01
product image
Spice and Wolf #01
(163)
13.60 zł

Głównymi bohaterami mangi są wędrowny kupiec - Lawrence Kraft oraz pradawna bogini plonów - Horo. Lawrence od siedmiu lat jeździ po kraju i ciężko pracując stara się uzbierać pieniądze konieczne do rozpoczęcia działalności handlowej z prawdziwego zdarzenia. Podczas jednej ze swoich wypraw, Lawrcence ratuje z opałów boginię-wilczycę Horo. 600-letnia opiekunka plonów przybiera formę młodej dziewczyny i postanawia towarzyszyć Lawrencowi w jego podróży. Jedyną rzeczą odróżniającą ja od innych śmiertelników są zwierzęce uszy i niezwykle puchaty ogon...

Wydawca Studio JG
ISBN 9788361356622
Seria Spice and Wolf
Rysownik Keito Koume
Scenarzysta Isuna Hasekura
Rodzaj Manga
Liczba tomów seria długa (16-30)
Tytuł oryginalny Ookami to Koushinryou
Status polskiego wydania zakończona
Rozmiar standardowy
Kategoria wiekowa 16+
#dorośli bohaterowie #bóstwa #posiada anime #silna bohaterka
Recenzje
Autor: keeveek
Obiecujący początek wielkiej historii. Niektórym może się nie spodobać, że ta manga bardzo mocno skupia się na wykładaniu prawideł handlu i wymiany towarów, natomiast niekoniecznie wiele więcej się w niej dzieje.
Autor: Wonderland_Alice
Manga mnie nie zaciekawiła mimo, że przeczytałam 7 tomów. Jedynym plusem tej serii była piękna kreska. Wielu osobom może spodobać się ta fabuła, ale mnie nudziła ponieważ zazwyczaj czytam inne gatunki mang.
Autor: mogumogu
Mam wszystkie 16 tomów. Manga szczerze mówiąc bardzo wciąga. Dosyć przyjemna dla oka kreska. Dla wszystkich zastanawiających się nad kupnem szczerze polecam! :3
Autor: NewGhost
Piękna i realistyczna historia. Szybko się czyta i wciąga. Polecam <3
Autor: Aya_Chan
Cudowna manga, polecam Z całego serca.
Autor: FredPL
Pierwszy tom przeczytany na jedno podejście. Szybko i przyjemnie się czyta, ładna kreska, pora brać się za kolejne tomy.
Autor: patra9
Manga, po mimo tego, że ma 5 gwiazdek nie przekonuję mnie. Zaczyna się nieciekawie, przynajmniej moim zdaniem. Kiedy zaczynają rozmawiać o pieniądzach, wyłączam się. Wydaje się nieciekawa, ale mam nadzieję, że następne tomy tej mangi będą ciekawsze.
Autor: Nevira
Manga przecudowna! Bohaterowie uroczy! Polecam :)
Autor: NeZKyMaN
Niezwykła historia, która oprócz klasycznych założeń większości mang skierowanych ku fantastyce, przygodzie i romansowi - daje od siebie bardzo dużą zawartość skupioną na tematyce handlu i racjonalnego myślenia. Postać Horo jest tak słodka i urocza, że uśmiech nie znikał mi z ust - natomiast prześliczna kreska chwilami wprawiała mnie w głębokie zauroczenie. To jeden z tych solidnych tytułów które po prostu wiesz że musisz skompletować w całości.
Autor: kullt1980
genialne nie czytałam lepszej mangi WOW postarali się;\'D
1 2 3 ... 17