Spice and Wolf #08
product image
Spice and Wolf #08
(12)
13.60 zł

Lawrence i Horo decydują się pomóc Elsie, która zamiast uciekać, postanawia stawić czoła spiskowcom. Zmyślna wilczyca wpada na zuchwały plan uratowania miasta. Wychodzi z założenia, że skoro wszyscy mieszkańcy zdają się czekać na cud, należy im go dostarczyć. Tym razem jednak niepowodzenie misji może skończyć się czymś o wiele gorszym niż utratą kupieckiej reputacji. Jak naszym bohaterom uda się wybrnąć z tej kabały?
Kolejnym przystankiem ich podróży będzie równie niespokojne miejsce. Mimo to Lawrence i Horo nie będą chcieli opuszczać go zbyt pospiesznie. Podążając śladami legend i plotek, liczą że dowiedzą się czegoś więcej o tajemniczej, rodzinnej wiosce, z której pochodzi wilczyca. Tymczasem w zajeździe, w którym się zatrzymali, pokój wynajmuje dziwna, zakapturzona postać, wyraźnie interesująca się wędrownym kupcem. Jak ocenić, czy to wróg, czy przyjaciel?

Wydawca Studio JG
ISBN 9788380010307
Seria Spice and Wolf
Scenarzysta Isuna Hasekura
Rysownik Keito Koume
Rodzaj Manga
Liczba tomów seria długa (16-30)
Tytuł oryginalny Ookami to Koushinryou
Status polskiego wydania zakończona
Rozmiar standardowy
Kategoria wiekowa 16+
#dorośli bohaterowie #bóstwa #posiada anime #silna bohaterka
Recenzje
Autor: Sydonay
Jeśli ktoś waha się czy kupić tę serię mang to nie ma co się zastanawiać - 5/5
Autor: Krylan
Do tej pory ten tomik mi się najbardziej podobał \\( \'u\' )/
Autor: Tyurru
Moim skromnym zdaniem, manga lepiej prezentuje się od anime, bardzo przyjemnie się ją czyta, a przygody Horo nigdy mi się nie znudzą :3
Autor: Kalinkat10
Cudowna książka, manga bardzo przyjemna, kreska superowa. Uwielbiam Spice and Wolf, można powiedzieć, że moja ulubiona manga. :)
Autor: orchidea
Ta historia ma w sobie tyle uroku i taki klimat, że nie mam pojęcia, co ja ze sobą zrobię, jak nasze polskie wydanie dogoni to japońskie ;)
Autor: rieuu
już się nie mogę doczekać 9 tomu *^*
jak zwykle poziom zachowany, serdecznie polecam <3
Autor: TharBad
Dostałem tę mangę od kolegi. Ciekawa, choć osobiście wolę shouneny :) Ale ten tytuł jak najbardziej mi się spodobał.
Autor: timek88
Kolejny tom kolejna świetna historia dwójki wędrowców. Jedyny minus że za szybka się to czyta i znów trzeba czekać na kolejny tom =).
Autor: Ksemiya
Śliczna okładka. Godzinę temu dostałam mangę do rąk, przeczytałam i wytrwale będę czekać na kolejny tom. :)
Autor: zzaspa
tyle czasu czekałem aby dowiedzieć się kim jest ta osoba na okładce. Ale nie musicie się obawiać nie powiem. Szczególnie dlatego by nie zepsuć wam czytania kolejnego świetnego tomu. :)
1 2