Grand Blue #01
product image
Grand Blue #01
(19)
17.07 zł

Po latach spędzonych w męskim liceum Iori Kitahara nareszcie może rozpocząć życie, o jakim marzył. Przeprowadza się do uroczej nadmorskiej miejscowości, aby rozpocząć studia i cieszyć się swoją nową wolnością w otoczeniu pięknych koleżanek z uczelni. Jako że od teraz ma zamieszkać ze swoim wujkiem, właścicielem sklepu ze sprzętem do nurkowania, beztrosko przekracza próg lokalu. Ku jego przerażeniu już na wejściu wita go zgraja nagrzanych koksów, odzianych jedynie w ociekającą testosteronem pewność siebie. Nie jest to widok, który można łatwo odzobaczyć… Okazuje się, że sklep ten jest siedzibą studenckiego koła płetwonurków, którego entuzjastyczni członkowie z miejsca chcą wcielić chłopaka w swoje szeregi. Urządzają mu więc radosne i mocno zakrapiane przyjęcie powitalne, a Iori, wbrew początkowym oporom, wkrótce sam szaleje w najlepsze. I tak, na skutek całonocnego chlania i krzywo pojętej życzliwości kolegów, chłopak ląduje na inauguracji roku akademickiego z kacem tysiąclecia i w stroju, powiedzmy wprost, niegodnym okazji. A to dopiero pierwszy dzień jego nowego, studenckiego życia!
Piękne kobiety, zapierające dech widoki, morze alkoholu, trochę sportu, zdecydowanie za dużo gołych męskich tyłków i mnóstwo fantastycznego humoru - to jest komedia, którą trzeba zobaczyć!

Autor Kenji Inoue
Autor Kimitake Yoshioka
Wydawca Studio JG
Wydawca Osiem macek
Seria Grand Blue
Ograniczenie wiekowe 16+
Ilość tomów seria długa (16-30)
Format standardowy
ISBN 9788380015678
#studenckie życie #posiada anime #dorośli bohaterowie #nagrodzona/nominowana #nagość
Recenzje
Autor: Unikus
Osobiście się nie zawiodłem jak dla mnie świetna komedia. Zdecydowanie polecam.
Autor: Bartson_N7
Genialna komedia o studenckich perypetiach, przy której śmiechu do rozpuku nie ma końca. Do tego jeszcze świetnie nakreślone morskie scenerie i wakacyjny klimat. Jeśli humor bez hamulców nie jest dla ciebie problemem, to serdecznie polecam.
Autor: Etylefryna
Niestety ta seria nie przypadła mi do gustu i ledwo doczytałam 2 tom :( Nie mój typ mangi, ale jeśli ktoś jest fanem męskiego humoru zakrapianego alkoholem, to może się w niej odnajdzie.
Autor: Bubson
Najlepsza manga komediowa jaką przyszło mi czytać. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy. Polskie wydanie jest dobrze zrealizowane i na razie (7 tomów) nie czułem że wydawca albo tłumacz mnie zawiedli.
Autor: koralintens
Mój chłopak uwielbia tę mangę to stwierdziłam że też przeczytam. Mnie jakoś bardzo nie ujęła ale trzeba oddać że jest bardzo zabawna. Jak ktoś chcę się parę razy uśmiechnąć to polecam !
Autor: mimamok
Osobiście zawiodłam się na tej mandze. Kreska ładna ale fabuła mnie nie uwiodła
Autor: Matsu_kun
Jedna z najlepszych komedii jakie czytałem w życiu
Autor: Wunper
Fajna kreska i znakomity humor.Z pewnością kupię pozostałe tomy.
Autor: Ujusix
Najlepsza komedia jaka kiedykolwiek powstała, ładna kreska no i mamy polskie smaczki (spirytus oczywiście)
Autor: Blask150
Kupiłam w sumie tylko po to żeby otrzymać karty kolekcjonerskie, ale bardzo pozytywne się zaskoczyłam i stwierdzam, że narazie jest to jedna z najlepszych pozycji w mojej kolekcji.
1 2