Grand Blue #01
product image
Grand Blue #01
(25)
17.07 zł

Po latach spędzonych w męskim liceum Iori Kitahara nareszcie może rozpocząć życie, o jakim marzył. Przeprowadza się do uroczej nadmorskiej miejscowości, aby rozpocząć studia i cieszyć się swoją nową wolnością w otoczeniu pięknych koleżanek z uczelni. Jako że od teraz ma zamieszkać ze swoim wujkiem, właścicielem sklepu ze sprzętem do nurkowania, beztrosko przekracza próg lokalu. Ku jego przerażeniu już na wejściu wita go zgraja nagrzanych koksów, odzianych jedynie w ociekającą testosteronem pewność siebie. Nie jest to widok, który można łatwo odzobaczyć… Okazuje się, że sklep ten jest siedzibą studenckiego koła płetwonurków, którego entuzjastyczni członkowie z miejsca chcą wcielić chłopaka w swoje szeregi. Urządzają mu więc radosne i mocno zakrapiane przyjęcie powitalne, a Iori, wbrew początkowym oporom, wkrótce sam szaleje w najlepsze. I tak, na skutek całonocnego chlania i krzywo pojętej życzliwości kolegów, chłopak ląduje na inauguracji roku akademickiego z kacem tysiąclecia i w stroju, powiedzmy wprost, niegodnym okazji. A to dopiero pierwszy dzień jego nowego, studenckiego życia!
Piękne kobiety, zapierające dech widoki, morze alkoholu, trochę sportu, zdecydowanie za dużo gołych męskich tyłków i mnóstwo fantastycznego humoru - to jest komedia, którą trzeba zobaczyć!

Autor Kenji Inoue
Autor Kimitake Yoshioka
Wydawca Studio JG
Wydawca Osiem macek
Seria Grand Blue
Liczba tomów seria długa (16-30)
Rozmiar standardowy
ISBN 9788380015678
Kategoria wiekowa 16+
#studenckie życie #posiada anime #dorośli bohaterowie #nagrodzona/nominowana #nagość
Recenzje
Autor: Aerandirx
Szczerze najlepsza manga komediowa z jaką się zetknałem.
Ja osobiscie śmieje się tutaj na prawdę często. Tak jest tutaj sporo o alkoholu i o imprezach może nie każdemu to przypaść do gustu, ale polecam spróbować dać szansę to nie jest tylko manga o piciu ;)
Autor: Tony_053
Dużo osób polecało mi tą serię. Czytając pierwszy tom nie zawiodłem się na fabule. Każda z postaci ma swój unikatowy charakter, który idealnie wpasowuje się w fabułę niczym brakujący puzel układanki, a sama histora jest bardzo humorystyczne i przypadła mi do gustu ponieważ sam przyłem nie jedną taką imprezę. Jednak największą wadą jest kreska. Dla mnie niestety to tak samo ważne jak fabuła. Jednakże mimo tego polecam tą serię bo nie zawiodłem się. Poza tym w tej całej historii jest zawarte jakieś takie drugie dno. Można na tą serię patrzeć z kilku różnych perspektyw. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Autor: keeveek
Najlepsza komedia na mangowym rynku.a przy okazji można też się skłonić do odrobiny refleksji
Autor: keeveek
Najlepsza komedia na mangowym rynku.a przy okazji można też się skłonić do odrobiny refleksji.
Autor: bober11
Po prostu świetne. Najpierw obejrzałem anime po czym stwierdziłem że muszę kupić mangę aby dowiedzieć się o dalszych losach.Kupa śmiechu!
Autor: KmdrKristof
Jeśli myślicie że możecie przewidzieć co się stanie to ta seria sprawi, że zrozumiecie swój błąd. Jest tutaj przyjemna ilość piękna, spełniania marzeń i rozwijania swojej pasji. Jednak większość to przezabawny humor, zaskakujące pomysły głównych bohaterów(należy dodać, że każdy jest unikalny), a także mój nowy i ulubiony sposób przygotowania herbatki \"Oolong Tea ala PaB\"
Autor: Unikus
Osobiście się nie zawiodłem jak dla mnie świetna komedia. Zdecydowanie polecam.
Autor: Bartson_N7
Genialna komedia o studenckich perypetiach, przy której śmiechu do rozpuku nie ma końca. Do tego jeszcze świetnie nakreślone morskie scenerie i wakacyjny klimat. Jeśli humor bez hamulców nie jest dla ciebie problemem, to serdecznie polecam.
Autor: Etylefryna
Niestety ta seria nie przypadła mi do gustu i ledwo doczytałam 2 tom :( Nie mój typ mangi, ale jeśli ktoś jest fanem męskiego humoru zakrapianego alkoholem, to może się w niej odnajdzie.
Autor: Bubson
Najlepsza manga komediowa jaką przyszło mi czytać. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy. Polskie wydanie jest dobrze zrealizowane i na razie (7 tomów) nie czułem że wydawca albo tłumacz mnie zawiedli.
1 2 ... 3