product image
No.6 #09
(20)
13.60 zł

Podczas ucieczki z Zakładu Karnego, Szczur zostaje ciężko ranny. Uratować go może tylko szybka interwencja lekarska, a jedyny odpowiednio wyposażony szpital znajduje się na terenie No.6. Shion postanawia przedrzeć się do miasta, korzystając okazji, iż opanował je zupełny chaos. Ludzie protestują, domagając się od władz szczepionki na tajemniczą chorobę, która zabija coraz więcej mieszkańców. Obywatele No.6 nie wiedzą bowiem, że przyczyną tych nieszczęść jest pradawna istota, która właśnie odzyskała wolność i całą swoją potęgę. Czy możliwe jest jeszcze powstrzymanie nadchodzącej katastrofy? Nie przegapcie wielkiego finału - to już ostatni tom mangi "No.6"!

ISBN 9788380011403
Wydawca Studio JG
Seria No.6
Scenarzysta Atsuko Asano
Rysownik Hinoki Kino
Rodzaj Manga
Status polskiego wydania zakończona
Liczba tomów seria średnia (7-15)
Rozmiar standardowy
Kategoria wiekowa 14+
#posiada anime #dystopia #bishonen #silny bohater
Recenzje
Autor: kawaiiwonsz
Najlepsza manga jaką przeczytałam. Już od trzech lat mam OBSESJĘ na punkcie tego arcydzieła. Odniosłam się nawet do tej mangi na egzaminie ósmoklasisty z polskiego. Poruszająca i trzymająca w napięciu historia. Nie jestem w stanie policzyć ile fanartów Shiona i Szczura narysowałam. Nawet mam specialną półkę w pokoju z merchem z NO.6 a nad nią wiszą plakaty. Dzięki miłości do tej serii nawet wydrukowałam samodzielnie fanowskie tłumaczenie książki NO.6 (tej z 2003) i narysowałam na telefonie własne okładki po czym je również wydrukowałam. Mam nadzieję że ta opinia zachęciła was do przeczytania NO.6. Polecam tę serię każdemu kto kocha mądre i ciekawe mangi.
Autor: mippip
Najlepsza seria jaka istnieje <333
Autor: arix27
Zdecydowanie jedna z lepszych serii na mojej półeczce<3
Autor: LukaMangaReader
Mam w domu na chwilę pisania tej recenzji 110 mang - podczas żadnej innej serii niż No.6 nie płakałem na końcu i wgl w trakcie czytania mangi. Przepiękna seria z głębokim przesłaniem, a otwarte zakończenie to jest coś, czego potrzebowałem jako wisienka na torcie - najlepsza seria jaką do tej pory przeczytałem razem z KNY i BSD, kocham <3
Autor: Viktoria00067
Super seria o nietypowych relacjach głównych bohaterów. Jaka szkoda, że to już ostatni tom. <33
Autor: kawaiiwonsz
Ostatni tom a mi wciąż mało... Zdecydowanie moja ulubiona seria. z całego serca polecam miłośnikom sci-fi z dobrą fabułą. Nie wiem co bym zrobił bez tej serii!
Autor: PannaShittykawa
Ostatni tomik właśnie przeczytany... Wspaniałe zakończenie, aż się wzruszyłam ❤❤ Shion i Nezumi na zawsze pozostaną w moim serduszku ❤
Autor: SergioTomczyk
Ostatni tom tej, jakże cudownej mangi. Na samym końcu się popłakałem, nie żałuję, żę przeczytałem tę serię!
Autor: ettei
Ten moment, gdy to się kończy i chcesz więcej. Ale płakałam ... Świetne
Autor: amiolaa
Ahh ahh ahh!! Coz za tom, Coz Za Tom! Cudo, moja kochana seria sie skonczyla T-T Czuje zimne ostrze sztyletu wbijajacego w serce, nie chce zegnac moich ukochanych!
1 2 3