Servamp #05
product image
Servamp #05
(4)
13.60 zł

Po ostatnich wydarzeniach wrogów wydaje się być więcej niż przyjaciół. Odkąd Snow Lily i Misono zostali pokonani w walce, nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wampir i jego pan zdołają odzyskać poprzednią siłę. Aby uniknąć podobnych wypadków, Shirota stara się zjednoczyć servampów przeciwko Tsubakiemu. Niespodziewanie na horyzoncie pojawia się jednak nieznany i dość ekscentryczny osobnik. Czy okaże się jeszcze jednym wysłannikiem wampira melancholii? A może to kolejny sojusznik? Cóż, na razie chyba ciężko będzie to ustalić, zwłaszcza że atmosfera robi się coraz bardziej napięta. Czy nasz bohater i jego leniwy sługa zdołają stworzyć bojowy duet, który zaważy na losach tej wojny?

ISBN 9788380011236
Wydawca Studio JG
Seria Servamp
Autor TanakaStrike
Rodzaj Manga
Status polskiego wydania kontynuowana
Rozmiar standardowy
Liczba tomów seria długa (16-30)
Kategoria wiekowa 12+
#bishonen #posiada anime #wampiry
Recenzje
Autor: mippip
Cudowna manga. Lawless najlepszy ;)
Autor: daljap
Manga jest cudna :). Niestety w tym tomie pojawił się jeden moim zdaniem poważny błąd. Dotyczy on pochodzenia jednej z postaci. Według angielskiego i japońskiego wydania urodził się on i wychował w Austrii, więc czemu w polskim wydaniu jest napisane, że jest z AUSTRALII? W następnym tomie jest informacja,że wychował się na wsi w pobliżu Wiednia. Z Australii do Wiednia jest trochę daleko :/ Czy jest wiadomo z czego wynika ten błąd?
Autor: Wapou
Kiedy tylko skończyłam czytać, moje serce zostało całkiem oddane tej mandze. Błagam, ja chcę więcej. Więcej! Cudowna, warto było czekać.
Autor: IgaKot
I się doczekałam. Warto było ^^ jak zawsze, cudowny ;3