Servamp #01
product image
Servamp #01
(131)
13.60 zł

Bohaterem tej historii jest piętnastoletni Shirota Mahiru, który najbardziej na świecie ceni sobie spokojne, wolne od niespodzianek i komplikacji życie. Pewnego dnia zabiera z ulicy małego czarnego kota, przynosi go do domu i nadaje imię Kuro. Ku jego wielkiemu zdziwieniu nowy zwierzak okazuje się być… wampirem. W dodatku takim, który w swojej ludzkiej postaci nijak nie przypomina groźnego krwiopijcy. Nic mu się nie chce, nie przepada za przemocą, a sama myśl, że miałby podjąć się jakiegoś działania wywołuje w nim niemal samobójcze odruchy. Ale za to nie odmówiłby kubeczka herbaty. Jak się okazuje jest on jednym z legendarnych wampirzych sług, którzy związują się kontraktem ze swoim ludzkim mistrzem. I chociaż sam Shirota nie ma ochoty utrudniać sobie życia tego typu układem, a oferowanie swoich usług dla leniwego wampira stanowi przejmującą męczarnię, nasi bohaterowie szybko zostaną wplątani w odwieczny konflikt, w którym aby przeżyć trzeba stanąć do walki.

Wydawca Studio JG
ISBN 9788380010611
Rodzaj Manga
Seria Servamp
Autor TanakaStrike
Status polskiego wydania kontynuowana
Liczba tomów seria długa (16-30)
Kategoria wiekowa 12+
Rozmiar standardowy
#wampiry #posiada anime #bishonen
Recenzje
Autor: Wiki325
Moja pierwsza w życiu manga, może dlatego też mam do niej taki sentyment, ale wspominam ją pozytywnie. Można się przy niej dużo pośmiać to pewne ;;)
Autor: Raven921
Zwroty akcji, wampiry, ładni chłopcy. Wchodzę w to !
Autor: mippip
Genialna manga! Najlepszy bishonen jaki czytałam ;)
Autor: Shiro123321
Szczerze?nie spodziewałam się po tym tomie za dużo. Generalnie rzecz biorąc chyba zakupie 2 tom ale głównie ze względu na zakończenie. Servamp Mahiru jest trochę denerwujący, mimo to zakochałam się w kresce.
Autor: najlepszy3wieprz
Świetne postacie. Fabuła trochę zagmatwana dlatego często nie rozumiem co się dzieje i co ta postać tu robi. Jednak zdecydowanie lepsze od anime.
Autor: ciesla13
Polecam, lepsze niż myślałam, dużo tekstu
Autor: Ayato15
Super manga, fabuła świetna, postacie też niczego sobie. POLECAM ♥
Autor: paimon100
Świetna manga, fabuła super, postacie też, a Kuro z tym swoim nastawieniem rozwala system;)
Autor: paravitty
Manga jest super! Jeśli ktoś oglądał anime to polecam przeczytać jeszcze tą mangę, bo w niej dzieje się o wiele więcej:) Ma bardzo przyjemną kreskę, chodź fabuła troszeczkę za szybko biegnie, przez co może być dla kogoś trudniejsza do zrozumienia
Autor: Monika08
Mangę wzięłam w ciemno, nie nastawiając się na nią za bardzo, jednak pozytywnie mnie zaskoczyła. Jedynie troszkę ciężko połapać się o co chodzi. Na pewno kupię w przyszłości kolejny tom.
1 2 3 ... 14