5 cm na sekundę #01
product image
5 cm na sekundę #01
(76)
17.07 zł

Opowieść ta zaczyna się w latach 90. ubiegłego wieku, kiedy z komórek i internetu jeszcze nie korzystano na co dzień. Był to czas, gdy ludzie pisali do siebie listy, gdy rzeczywistość nie pędziła tak szybko do przodu, a i uczucia wiążące ludzi wydawały się trwalsze. Jest to opowieść o miłości, która przez lata łączyła dwójkę ludzi, chociaż ich losy potoczyły się zupełnie inaczej. Czy będzie im dane jeszcze raz się spotkać?

ISBN 9788380010499
Scenarzysta Makoto Shinkai
Rysownik Seike Yukiko
Wydawca Studio JG
Seria 5 cm na sekundę
Rodzaj Manga
Status polskiego wydania zakończona
Tytuł oryginalny Byousoku 5 Centimeter
Ilość tomów seria krótka (2-6)
Format powiększony
Ograniczenie wiekowe 14+
#posiada anime
Inne mangi z tej serii
Recenzje
Autor: HimusiaHimeue0
1 tomik mangi jest super, ale drugi zniszczył wszystko i się dłużył ;c Ostatecznie nawet nie wiem jakie jest zakończenie
Autor: Nati_Nope
Kreska ładna, ale historia mnie nie zaciekawiła przecztałam tylko 1 tom i nawet nie chce czytać 2, nie polecam
Autor: Dusia33312
Historia jest bardzo ciekawa oraz wciągająca. Kreska jest według mnie ładna. Zakończenie jest cudowne. Polecam wszystkim :)
Autor: patra9
Bardzo fajna manga, szukałam czegoś na temat miłości i znalazłam.
Autor: morzebedziemorzem
Pomimo tego, że kreska strasznie mi się spodobała oraz fabuła wydaje się dosyć ciekawa, to trochę mam mieszane uczucia co do tej mangi. Momentami potrafiła przynudzać i nie czytało się jej jakoś strasznie przyjemnie, jednak czasem wciągała i kompletnie traciłam przy niej poczucie czasu. Wiele scen mnie w niej wzruszyło, co oczywiście na plus. Drugi tomik niestety był trochę gorszy od pierwszego, ale generalnie nie żałuję zakupu.
Autor: Lia_Sapharine
Ładna kreska, ale historia nie ciekawa. Nie Polecam
Autor: peachxbyee
Wzruszyłam się czytając tą mangę. Śliczna kreska. Naprawdę polecam!
Autor: Yukiya-Kamiya
Niestety, nie mogę ocenić do końca, ponieważ ta historia tak mnie nudziła, że musiałam ją zawiesić. Wcześniej byli w szkole, nagle są w parku, a potem nagle mowa o gimnazjum, chociaż główni bohaterowie byli na początku w podstawówce. Mam nadzieję, że jednak uda mi się ją przeczyta do końca.
Autor: Madzialena W
Kreska jest śliczna, historia wydaje się w miarę ciekawa, jednak nie wciągnęła mnie. Całość mnie nudziła i czytałam tylko dla ciekawego końca.
Autor: 1pysia1
Szczerze? Jak dla mnie oprócz bardzo ładnej kreski historia mnie nie urzekła. Nie polecam.
1 2 3 ... 8