Wind Breaker #01
product image
Wind Breaker #01
(3)
17.07 zł

Słabe stopnie, mocne pięści – tak wygląda rzeczywistość liceum Furin, znanego ze swojej niezwykle trudnej młodzieży. To właśnie tutaj naukę ma rozpocząć Haruka Sakura, którego chuligańska aparycja i zamiłowanie do bójek sprawiły, że całe życie spychany był na margines. Rezygnując z prób naprawy swojego wizerunku, wstępuje w mury niesławnej szkoły, aby stać się jeszcze silniejszym. Jednak ku swojemu zdziwieniu odkrywa, że uczniowie Furin są przez miejscowych uważani za... bohaterów i obrońców miasta! Czyżby Haruka znalazł miejsce, w którym nareszcie może być sobą?

Liczba tomów seria średnia (7-15)
Kategoria wiekowa 14+
Rozmiar standardowy
Format B6
Autor Satoru Nii
Wydawca Studio JG
Seria Wind Breaker
Status polskiego wydania kontynuowana
Tytuł oryginalny Wind Breaker
ISBN 9788382572544
#przemoc #silny bohater
Recenzje
Autor: Haruna123
Bardzo mi się spodobał 1 tom. Fabuła mnie bardzo ściągnęła. Najbardziej podoba mi się mina bohatera gdy się rumieni. Polecam
Autor: KaZa
Nie sądziłam, że tytuł przypadnie mi do gustu, ale zaskakująco wciągnął mnie pierwszy tom. Chętnie zobaczę jak dalej będzie się rozwijać fabuła.
Autor: Wol123
To zupełnie nie moje klimaty, ale manga była fajna. Komediowa, ale też z przemyśleniami bohatera i jego przemianą. Dużo akcji i pojedynków. Kreska mi się podoba, a bohaterowie ciekawie wyglądają. Nie mój klimat, ale polecam, może ktoś bardziej lubi takie historie.