Niech śmierć nas rozdzieli #01
product image
Niech śmierć nas rozdzieli #01
(5)
18.43 zł

Yoshino, szesnastoletnia wnuczka głowy rodziny mafijnej Somei, niespodziewanie dowiaduje się, że ma poślubić swojego rówieśnika z rodu Miyama, co przypieczętuje sojusz między yakuzą z Osaki i Tokio. Mimo początkowych oporów dziewczyna zgadza się na jakiś czas przenieść do stolicy, aby poznać swojego przyszłego męża. Ku jej zdziwieniu chłopak sprawia wrażenie miłego i łagodnego... Do czasu. Gdy w końcu ujawnia swoją mroczną naturę, Yoshino zdaje sobie sprawę, że znalazła się w samym środku bardzo niebezpiecznej gry...

Liczba tomów seria średnia (7-15)
Rozmiar powiększony
Format A5
Autor Asuka Konishi
Wydawca Studio JG
Seria Niech śmierć nas rozdzieli
Tytuł oryginalny Raise wa Tanin ga Ii
ISBN 9788382571196
Kategoria wiekowa 16+
#mafia #nagrodzona/nominowana #silna bohaterka #silny bohater
Recenzje
Autor: Aerandirx
1 tom i na początku byłem sceptyczny, kreska specyficzna nie mogłem się przekonać, jednak po dłuższym czasie sie przyzwyczaiłem.
Historia interesująca więc dałem szansę zamówiłem kolejny tom i się nie zawiodłem polecam.
Autor: riterra11
Yoshino i Kirishima zostali zeswatani przez swoich dziadków. Jeżeli jednak ktoś myśli, że to będzie urocza historyjka w stylu zaaranżowanego małżeństwa, które przeradza się w prawdziwą miłość, to jest w wielkim błędzie... Nastolatkowie należą do rodzin yakuzy, czyli czytelnik będzie świadkiem brutalnych scen. Główni bohaterowie się nienawidzą tylko czekać, aż rzucą się na siebie z nożami... Kirishima masochista, który potrafi przybierać wiele masek...
Po pierwszym tomie mogę stwierdzić, że seria zapowiada się ciekawie. Kreska w mandze jest specyficzna, ostra, wyrazista - nie każdemu może pasować.
Autor: tanzanit
Manga zapowiada się ciekawie, jednak irytuje mnie nieco główna bohaterka. Kreska jest nietypowa i trzeba się do niej przyzwyczaić. Jedyne co mnie w niej boli, to oczy wystające zza krzywki, ale to tylko mały mankament. Manga ma potencjał, ciekawi mnie, czy go wykorzysta.
Autor: solveing
pomimo tego ze główna bohaterka trochę mnie irytuje to fabuła jest naprawdę dobra
Autor: Wol123
To pierwsza manga o mafii, jaką przeczytałam i bardzo mi się spodobała. Ma świetny klimat, a relacja głównych bohaterów jest świetnie ukazana. Ciekawe co się dalej wydarzy. Bardzo polecam, ja jestem pozytywnie zaskoczona. Bardzo polubiłam główną bohaterkę jak i całą historię. Manga bardzo wciąga i chce się wiedzieć, co będzie dalej.