Nie drocz się ze mną, Nagatoro! #02
product image
Nie drocz się ze mną, Nagatoro! #02
(6)
17.07 zł

Nagatoro to urocza złośnica, która szczególnie upodobała sobie pewnego uzdolnionego artystycznie kolegę ze starszej klasy. Wygląda jednak na to, że oprócz odruchu drażnienia się z nim, ostatnimi czasy dziewczynie zaczyna zależeć na tym, aby chłopak wyrobił sobie odrobinę asertywności. Gdy natomiast koleżanki Nagatoro zaczynają się z niego nabijać, dzieje się coś niezwykłego...

Autor Nanashi
Wydawca Studio JG
Seria Nie drocz się ze mną, Nagatoro!
Format B6
Liczba tomów seria średnia (7-15)
Tytuł oryginalny Ijiranaide, Nagatoro-san
Rozmiar standardowy
ISBN 9788380018686
Kategoria wiekowa 14+
#posiada anime #silna bohaterka
Recenzje
Autor: Daftkarol
Polecam. Osobiście wkręciłem się w serie. I bardzo przyjemnie mi się śledzi relacje między Nagatoro a \"mistrzem\". Tak że jeśli lubisz lekki szkolny romans to na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.
Autor: EnolaHolmes
Te małe urywki, gdzie widać speszoną Nagatoro, dla tego warto czytać mangę. Nastoletni, zabawny romans, lekka manga do relaxu.
Autor: Psikus
Manga Nagatoro sama w sobie jest bardzo fajna kreska jest serio przyjemnie zrobiona, jeśli ktoś lubi romansy szkolne oraz troche sie pośmiać to zdecydowanie powinno sie to przeczytać! <3
Autor: Lena0307
jak ktos lubi romans to ta manga jest dla niego
Autor: Lena0307
Jak ktos liczy na fabułe to nie w tej mandze
Autor: KashiKagoto
Smaa manga jako szkolny \"romans\" jest naprawdę fajna. Krótka i miła w czytaniu. Kreska jest fajna a tłumaczenie okej. Mi przyszła dosc szybko bo w niecały dzień. Dzięki i polecam wszystkim ????