product image
Ajin #17
(3)
17.07 zł

Nadszedł wielki finał! Beret wciąż zdaje się mieć przewagę - wygląda też na to, że ponownie uda mu się uciec. Wszystkie plany i podstępy Keia nie były do tej pory w stanie powstrzymać zaprawionego w boju ajina. Czy został jeszcze jakikolwiek sposób, żeby go powstrzymać?

Oto ostatni tom tej trzymającej w napięciu historii - tego nie możecie przegapić!

Wydawca Studio JG
Scenarzysta Tsuina Miura
Rysownik Gamon Sakurai
Seria Ajin
Rodzaj Manga
Status polskiego wydania zakończona
Liczba tomów seria długa (16-30)
Rozmiar powiększony
ISBN 9788380018099
Kategoria wiekowa 16+
#przemoc #posiada anime #silny bohater #policja #nagrodzona/nominowana #morderstwo
Recenzje
Autor: haslo47
Ciekawe zakończenie. Cała seria bardzo mi się podobała.
Autor: kotwrosole
Ta recenzja będzie dotyczyła całej serii :)
Manga bardzo mi się podobała, lecz powiem że po pierwszym tomie myślałam że pójdzie w innym kierunku. Manga poszła w bardzo militarno polityczny temat, czego się totalnie nie spodziewałam, szczerze myślałam że będzie to o wiele lżejsza seria o chłopaku który musi w sobie ujarzmić potwora czy coś a nie jakieś spiski i w ogóle, ale i tak mi się spodobała. Zakończenie inne niż myślałam, trochę oklapłe jeżeli chodzi o całą, ciężką fabułę. Kreska była bardzo przyjemna pomimo to ze zmieniła się w chyba 3-4 tomie
Autor: makuda
Seria zapowiadała się wspaniale, niestety z kolejnymi tomami ajiny były sprowadzane do funkcji maszyn bojowych. Kreska też się zmieniła, dla mnie na niekorzyść. Zakończenie przeciętne, nie zapadnie mi w pamięć. Jednak te militarne klimaty pewnie wielu czytelnikom przypadną do gustu. Ogólnie miło mi się to czytało, ale spodziewałam się, że manga pójdzie w innym kierunku.