product image
Ajin #01
(49)
17.07 zł

Ajina nie można zabić. Jakich obrażeń by nie doznał, zawsze wraca do swojej ludzkiej postaci, ale człowiekiem nie jest. Pierwsze takie istoty zostały odkryte siedemnaście lat temu i od tamtego czasu stanowią przedmiot zarówno fascynacji, jak i strachu. Poszczególne kraje prześcigają się w badaniach i, eksperymentując na schwytanych przez siebie okazach, pragną odkryć tajemnicę nieśmiertelności. Tylko czy te istoty na pewno są niebezpieczne? Czy zasługują na tak okrutne traktowanie? Co tak naprawdę potrafią i po czyjej stoją stronie? Mało kto się nad tym zastanawia. Jednym z tych nielicznych jest Kei Nagai, który z pewnym sceptycyzmem słucha nauczyciela, gdy ten opowiada o Ajinach na lekcji. Gdy chłopak wraca ze szkoły, myśli pochłaniają go tak bardzo, że wpada pod rozpędzoną ciężarówkę. Ku zdumieniu gapiów przed chwilą jeszcze zmasakrowany Kei w kilka chwil wraca do zdrowia. Jest Ajinem. Przerażony nastolatek szybko zdaje sobie sprawę, że nikomu nie może ufać. Natychmiast traci wszelkie prawa i staje się zwierzyną, na którą zamierzają polować absolutnie wszyscy.

ISBN 9788380011311
Wydawca Studio JG
Seria Ajin
Rysownik Gamon Sakurai
Scenarzysta Tsuina Miura
Rodzaj Manga
Liczba tomów seria długa (16-30)
Rozmiar powiększony
Status polskiego wydania zakończona
Kategoria wiekowa 16+
#nagrodzona/nominowana #policja #silny bohater #posiada anime #przemoc #morderstwo
Recenzje
Autor: YukiiTheMasked
Świetna manga! Początkowo byłam negatywnie do niej nastawiona, ale po pierwszym tomie byłam zszokowana jak dobra jest ta seria. Polecam!
Autor: AntikiG
Manga jest po prostu niesamowita, dawno nie czytałem czegoś tak dobrego
Sam większy format mangi daje większy komfort czytania i można dostrzec więcej rzeczy, fabuła jest świetna kreska również
Polecam z całego serduszka
Autor: Senri
Niesamowite zwroty akcji, przyjemna kreska
Autor: AsharaAshars
Ciekawy pomysł na fabułę oraz czysta kreska. Dla mnie 10/10
Autor: Cuful
Ta seria to odkrycie stulecia! Pierwszy tom przeczytałam na szybko przez co błędnie wywnioskowałam że manga jest nudna, następnym razem za to usiadłam i przeczytałam tą mangę na spokojnie, tyle ile szczegółów pominęłam nie mieści się w głowie! Dałam tacie do przeczytania i potem dyskutowaliśmy o tym. Piętnaście następnych tomików już w drodze. :)
Autor: Bubson
Manga jest świetna - zwłaszcza dla ludzi którzy lubią \"realistyczne\" starcia ludzi i mutantów. Dla mnie największa zaleta tej mangi to jej militarne i logiczne aspekty - sceny walki i plany mają tu sens, jednocześnie dobrze się to czyta/ogląda.
Zdecydowanie bardziej polecam mangę niż animowaną adaptację!
Autor: LordHetmanix
Ciekawy i oryginalny pomysł na fabułę. Kreska nie najlepsza ale nadal dobra. Osobiście polecam.
Ocena: 7/10
Autor: Ola070520
Bardzo ciekawa fabuła, na pewno sięgnę po kolejne tomy
Autor: kotostrofa18
manga ma bardzo ciekawą fabułę, jak i kreskę. pierwszy tom przeczytałam w kilka minut ^^ polecam
Autor: Roginek
1 tom jest naprawdę świetny. Kupiłem z ciekawości 1 tom aby spróbować i się nie przeliczyłem na 100% kupię całą serię
1 2 3 ... 5