Kaiju No.8 #01
product image
Kaiju No.8 #01
(26)
18.43 zł

Osiągające gigantyczne rozmiary potwory zwane kaiju od lat sieją w Japonii grozę i zniszczenie. Aby je powstrzymać przed laty powołany został elitarny Korpus Obrony, który brawurowo radzi sobie z likwidacją tych bezwzględnych monstrów. Wstąpienie w jego szeregi od dziecka było ambicją Kafki Hibino, jednak nigdy nie udało mu się osiągnąć celu. Ostatecznie zamiast być jednym z bohaterów, tylko po nich sprząta. Wszystko ulega drastycznej zmianie, gdy pewnego dnia zostaje zaatakowany przez kaiju i w konsekwencji sam przemienia się w potwora. Czy teraz Hibino stanie się celem jednostki, do której zawsze chciał dołączyć? A może zdoła wykorzystać nową siłę, by spełnić dawne marzenie?

Autor Naoya Matsumoto
Wydawca Studio JG
Seria Kaiju No.8
Ograniczenie wiekowe 14+
Rozmiar A5
Tytuł oryginalny Kaiju No.8
Format powiększony
Ilość tomów seria krótka (2-6)
ISBN 9788380018174
#demony #dorośli bohaterowie #silna bohaterka #silny bohater
Recenzje
Autor: Zgredcio
Zakupiłem tom ponieważ został mi on polecony od pana kasjera. Gdy go przeczytałem nie mogłem nie kupić drugiej części. Bardzo go polecam osobą które lubią shoneny. Oczywiście wszystkie dostepne w polsce części już przeczytane czekam z niecierpiwością na tom 5.
Autor: oikurwa
Sama zamówiłam, gdyż byłam zachwycona okładką, a po przeczytaniu jej opisu stwierdziłam, że muszę ją mieć u siebie. i nie zawiodłam się, kreska jest prześliczna, postacie nie dające się znielubić, ciekawie zapowiadająca się fabuła oraz wspaniały główny bohater. Mam już w posiadaniu drugi tom i nie mogę doczekać się aż przyjdzie kojelny! Zdecydowanie polecam osobom lubiącym takie klimaty
Autor: SanchezikPablito
Świetna manga. Przeczytałem wszystkie póki co tomy i czekam na więcej. Fajna kreska i akcja. Polecanko!
Autor: jastrzabek
Super rysunki fabuła zgrabnie osadzona w świecie zaatakowanym przez Kaiju, główny bohater ma taki charakter że uśmiech sam ciśnie się na usta
Autor: Arieszka
WOW WOW :D super zaskoczenie. Pomimo, iż nie skusiłam się na tę serię w czasie festiwalu to nadrobiłam błąd później i wciągnęłam sie na całego. Świetna seria :)
Autor: Laura777
Bardzo ciekawa i prze zabawna historia, świetne postacie i ładna kreska. Manga od samego początku wciąga i nie mogę doczekać się kolejnych części.
Autor: Viktoria00067
Seria zapowiada się fajnie. Można się pośmiać. Zawiera ładną kreskę. Polecam :)
Autor: Alicja-chan
Zapowiada się interesująco ^^
Autor: ChicoTheCat
Naprawdę świetna manga!
Autor: Sat0u
Mimo tego, że na początku jakoś nie byłem przekonany do tej mangi to naprawdę pozytywnie się zaskoczyłem, zarówno kreską jak i fabułą, naprawdę polecam :)
1 2 ... 3