Kaiju No.8 #01
product image
Kaiju No.8 #01
(32)
18.43 zł

Osiągające gigantyczne rozmiary potwory zwane kaiju od lat sieją w Japonii grozę i zniszczenie. Aby je powstrzymać przed laty powołany został elitarny Korpus Obrony, który brawurowo radzi sobie z likwidacją tych bezwzględnych monstrów. Wstąpienie w jego szeregi od dziecka było ambicją Kafki Hibino, jednak nigdy nie udało mu się osiągnąć celu. Ostatecznie zamiast być jednym z bohaterów, tylko po nich sprząta. Wszystko ulega drastycznej zmianie, gdy pewnego dnia zostaje zaatakowany przez kaiju i w konsekwencji sam przemienia się w potwora. Czy teraz Hibino stanie się celem jednostki, do której zawsze chciał dołączyć? A może zdoła wykorzystać nową siłę, by spełnić dawne marzenie?

Autor Naoya Matsumoto
Wydawca Studio JG
Seria Kaiju No.8
Format A5
Tytuł oryginalny Kaiju No.8
Rozmiar powiększony
ISBN 9788380018174
Kategoria wiekowa 14+
Liczba tomów seria średnia (7-15)
#demony #dorośli bohaterowie #silna bohaterka #silny bohater
Recenzje
Autor: YukiiTheMasked
Jedna z lepszych mang! Kiaju no.8 wciąga czytelnika już po pierwszych kilku stronach. Zdecydowanie polecam!
Autor: zaxs12
fajnie się ją czyta nie nudzi jeden z moich ulubionych tytułów
Autor: Majcia_os
Myślałam, że niezbyt mi się spodoba bo to nie były moje klimaty, ale myliłam się, kreska bardzo fajna, akcja jak narazie super się rozwija, charaktery bohaterów są świetne!
Autor: Psota1234
Bardzo dobra akcja i humor w tej mandze.
Autor: Hansior1969
Manga do której byłam dość sceptycznie nastawiona okazała się naprawdę dobra, a po skończeniu tomu od razu chwyciłam za drugi. Kreska bardzo ładna w swojej prostocie. Gorąco polecam kiedy nie masz co przeczytać a masz na to wielką ochotę.
Autor: Hansior1969
Manga do której byłam dość sceptycznie nastawiona okazała się naprawdę dobra, a po skończeniu tomu od razu chwyciłam za drugi. Kreska bardzo ładna w swojej prostocie. Gorąco polecam kiedy nie masz co przeczytać a masz na to wielką ochotę.
Autor: Zgredcio
Zakupiłem tom ponieważ został mi on polecony od pana kasjera. Gdy go przeczytałem nie mogłem nie kupić drugiej części. Bardzo go polecam osobą które lubią shoneny. Oczywiście wszystkie dostepne w polsce części już przeczytane czekam z niecierpiwością na tom 5.
Autor: oikurwa
Sama zamówiłam, gdyż byłam zachwycona okładką, a po przeczytaniu jej opisu stwierdziłam, że muszę ją mieć u siebie. i nie zawiodłam się, kreska jest prześliczna, postacie nie dające się znielubić, ciekawie zapowiadająca się fabuła oraz wspaniały główny bohater. Mam już w posiadaniu drugi tom i nie mogę doczekać się aż przyjdzie kojelny! Zdecydowanie polecam osobom lubiącym takie klimaty
Autor: SanchezikPablito
Świetna manga. Przeczytałem wszystkie póki co tomy i czekam na więcej. Fajna kreska i akcja. Polecanko!
Autor: jastrzabek
Super rysunki fabuła zgrabnie osadzona w świecie zaatakowanym przez Kaiju, główny bohater ma taki charakter że uśmiech sam ciśnie się na usta
1 2 3 ... 4