Kaiju No.8 #01
product image
Kaiju No.8 #01
(10)
18.43 zł

Osiągające gigantyczne rozmiary potwory zwane kaiju od lat sieją w Japonii grozę i zniszczenie. Aby je powstrzymać przed laty powołany został elitarny Korpus Obrony, który brawurowo radzi sobie z likwidacją tych bezwzględnych monstrów. Wstąpienie w jego szeregi od dziecka było ambicją Kafki Hibino, jednak nigdy nie udało mu się osiągnąć celu. Ostatecznie zamiast być jednym z bohaterów, tylko po nich sprząta. Wszystko ulega drastycznej zmianie, gdy pewnego dnia zostaje zaatakowany przez kaiju i w konsekwencji sam przemienia się w potwora. Czy teraz Hibino stanie się celem jednostki, do której zawsze chciał dołączyć? A może zdoła wykorzystać nową siłę, by spełnić dawne marzenie?

Autor Naoya Matsumoto
Wydawca Studio JG
Seria Kaiju No.8
Ograniczenie wiekowe 14+
Rozmiar A5
Tytuł oryginalny Kaiju No.8
Format powiększony
Ilość tomów seria krótka (2-6)
ISBN 9788380018174
#demony #dorośli bohaterowie #silna bohaterka #silny bohater
Inne mangi z tej serii
Brak innych mangi w tej serii.
Recenzje
Autor: Patryk_14
Manga jest dobra szybko się ją czyta, kreska również jest ładna. Czekam na następny tom.
Autor: Tness
Super kreska bardzo przyjemna i czytelna wszystko pięknie widać o czyta się super POLECAM!
Autor: ExiKun
Jedna z najlepszych mang jakie czytalem w swoim zyciu.
Juz z niecierpliwością czekam na kolejne tomy!
Autor: MrKrzaczek
Kupiłem ta mangę jako zapycha z do festiwalu jesiennego i sądziłem że to będzie raczej średnia seria. W pewnym momęcie jak ją dostałem do rąk i zaczołem ją czytać odrazu ja polubiłem. Najbardziej za głównego bohatera który potrafi podnieść na duchu oraz za oprawę graficzną. Najbardziej mi też zapunktowała pokazanie jak wygląda praca ludzi którzy muszą sprzątać bałagan po Kaiju i jakie to może być ohydne. Mangę polecam na poprawę humoru.
Autor: DepressedSeeker
Powiem wam tyle jak raz zaczniecie czytać Kaiju to gwarantuję wam że przeczytacie całość za pierwszym razem i będziecie czekać z niecierpliwością na następny tom. Powód jest prosty fabuła, kreska oraz postacie są na bardzo wysokim poziomie. Akcja nie jest ani za szybka ani za wolna, a w sam raz. Jeśli chodzi o bohaterów to według mnie każdy jest ciekawy i zarazem inny na swój sposób. Kreska jest czytelna i przyjemna dla oka, a z kolei fabuła jest tak wciągająca że jak napisałem wcześniej nie sposób jest zacząć Kaiju i nie skończyć go czytać za 1 razem. Podsumowując jeśli szukasz mangi która ma każdy aspekt od fabuły po kreskę i bohaterów na bardzo wysokim poziomie to polecam Kaiju z całego serducha.(Czekam z niecierpliwością na 2 tom)
Autor: dusia006
Jestem oczarowania już od pierwszych stron. Piękna, estetyczna kreska, świetni bohaterowie, duża dawka humoru oraz ciekawa akcja - czego chcieć więcej? Poza tym duet Kafki oraz Ichikawy całkowicie skradł moje serce. Jest duża szansa, że ten tytuł na stałe zagości w mojej ścisłej topce. Czekam na więcej.
Autor: DepressedSeeker
Bardzo fajna i przejrzysta kreska, która tak samo jak fabuła jest według mnie na poziomie najlepszych mang. Polecam każdemu kto szuka mangi z fajnymi postaciami kreską oraz fabułą.
Autor: AnimefunBlock
Świetnie się tą mangę czyta , z pewnością zakupię kolejny tom.
Polecam wszystkim, nawet jak ktoś nie lubi shonenów,to to napewno mu się spodoba.
Autor: KaZa
To jest takie dobre! Aż ciężko wskazać konkretne plusy, bo tu wszystko gra ze sobą idealnie i pięć gwiazdek idzie za całokształt. Wartka akcja, która jednak nie pędzi na łeb i szyję. Ładna, czytelna kreska, żadnej konieczności domyślania się na co akurat patrzymy. Idealnie wyważona akcja i humor, jedno nie przeszkadza drugiemu. Bohaterowie, których lubi się już od pierwszych scen i można im szczerze kibicować. To wszystko sprawia, że mangę czyta się ekspresowo szybko, a czekanie na kolejny tom będzie prawdziwą mordęgą. Szczerze polecam!
Autor: Scutum16
Genialna kreska. Czekam na kolejne tomy.