Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem #03
product image
Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem #03
(3)
17.07 zł

Koyuki i Konatsu są jedynymi członkiniami Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. Każda z nich na swój sposób doświadcza samotności - Koyuki jako szkolna prymuska, Konatsu jako nowa uczennica, która przyjechała na prowincję z wielkiego miasta. Właśnie to uczucie wyobcowania sprawia, że między dziewczynami rodzi się przyjaźń.
W trakcie letniego festiwalu Konatsu zadaje starszej koleżance dręczące ją od pewnego czasu pytanie: „Tego dnia, gdy spotkałyśmy się po raz pierwszy... Dlaczego do mnie zagadałaś?”. Zakłopotana Koyuki pragnie szczerze odpowiedzieć, jednak nie potrafi nazwać swoich uczuć.

Autor Makoto Hagino
Wydawca Studio JG
Seria Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem
Liczba tomów seria średnia (7-15)
Tytuł oryginalny Nettaigyo wa Yuki ni Kogareru
ISBN 9788380016170
Rozmiar standardowy
Status polskiego wydania zakończona
Kategoria wiekowa 12+
#shojo-ai
Recenzje
Autor: Wol123
Ale ten tom był przyjemny, uroczy i pełen emocji. Bardzo wczułam się w fabułę i w emocje bohaterek. Uwielbiam tę mangę, a dziewczyny są kochane. Były wzruszające momenty, ale też zabawne. Szczerze polecam tę serię, ja na pewno sięgnę po dalsze części. Niczego tej historii nie brakuje, można naprawdę przyjemnie spędzić przy niej czas.
Autor: Kiruka_San
Słowo \'urocze\' to pierwsze wyraz jaki ciśnie mi się na usta po przeczytaniu tego tomiku! Nie jestem w stanie opisać Konatsu i Koyuki inaczej, już zabieram się za czytanie następnego tomu :))
Autor: Dominika_Otaku
Przeuroczy tom! Co prawda nieco cieńszy od dwóch poprzednich, ale mimo to fabuła jest genialna <3