Jego wilczy sekret #04
product image
Jego wilczy sekret #04
(8)
15.64 zł

Między Komugi i Oogamim wreszcie zaczyna się układać... Ale właśnie wtedy pan Yata pozbawia dziewczynę wspomnień. Yu martwi się o ukochaną, lecz dla jej dobra postanawia czuwać nad nią z daleka. Komugi żyje, jakby nic się nie wydarzyło. Tylko czasami odnosi wrażenie, że gdzieś w zakamarkach jej pamięci rozbrzmiewa znajomy głos, który wzywa ją po imieniu... Czy kapryśny los połączy wreszcie tych dwoje?

Autor Yoko Nogiri
Wydawca Studio JG
Seria Jego wilczy sekret
Liczba tomów seria krótka (2-6)
Tytuł oryginalny Watashi no Ookami-kun
ISBN 9788380016088
Status polskiego wydania zakończona
Rozmiar standardowy
Kategoria wiekowa 9+
#bishonen
Recenzje
Autor: Kei_kun
Bardzo lekka manga — typowy romans, szybko się czytało. Co mnie najbardziej urzekło? Kreska, bardzo ładna! Zdecydowanie mogę polecić.
Autor: wikwikpiw
Zakończenie przeurocze i cała manga świetna. Najlepszy romans jaki czytałam. Polecam bardzo
Autor: KaZa
Bishe są, romans jest, wszystko bardzo ładnie rozegrane - bardzo dobre zakończenie. Manga nie jest długa, więc chwilami chciałoby się jeszcze trochę zostać i towarzyszyć bohaterom w dalszej drodze, ale jednak cieszę się, że cztery tomy to całość. Śmiało mogę polecić ten tytuł.
Autor: sebastian13
Teraz mam problem, kreska ładna, fajna historia. Poziom mangi jest cały czas trzymany, ale OSOBIŚCIE zakończenie mangi wydało mi się nudne, trochę takie słabe.
Autor: Dominika_Otaku
Biorąc pod uwagę początki tej serii autorka dawała nadzieję na coś więcej niż kolejny drętwy romans na naszym rynku. Kto liczy na coś wyjątkowego, na pewno nie znajdzie tego w tej mandze. Główna bohaterka to typowa mary sue, bohaterzy bardzo nierealni. Jeden ni z gruszki ni z pietruszki się zakochuje, drugi odkochuje. Nie polecam, strata pieniędzy. Dwie gwiazdki za kreskę - szczerze mnie urzekła
Autor: xDanika
Szkoda, że to już ostatni tom, bo manga bardzo wciąga i jest po prostu cudna. (❁´◡`❁)
Autor: KaZa
Dobre zakończenie historii, przyjemne i satysfakcjonujące. Na pewno będę wracać do tej mangi! A pan Yata... UwU
Autor: Dominika_Otaku
Ciekawa manga. Czy polecam? Tak. Czy warte swojej ceny (biorąc pod uwagę grubość tomik)? Niekoniecznie. Jednak lektura idealna na jeden wieczór ^^ Wkurzało mnie tylko, że Komugi jako jedyna była zbyt idealna, co jest typowym elementem błędu wielu romansideł