Iruma w szkole demonów #01
product image
Iruma w szkole demonów #01
(36)
15.64 zł

Co zrobić, gdy rodzice dla pieniędzy postanawiają zaprzedać duszę diabłu? A co gorsza - Twoją duszę? I ciało? W wyniku takiej właśnie niewdzięcznej transakcji czternastoletni Iruma zostaje zaadoptowany przez podstarzałego demona, któremu zamarzyło się posiadanie wnuka. A że świeżo upieczony dziadek bierze sobie swoją nową rolę bardzo do serca, w trosce o edukację chłopaka, posyła go do szkoły dla demonów. Nie to, że obecność człowieka w takiej placówce jest wskazana, czy nawet... bezpieczna. Chcąc nie chcąc Iruma musi wykorzystać wszystkie możliwe pomysły, nawet te najbardziej szalone, by ukryć swoje prawdziwe pochodzenie i nie zostać pożartym przez kolegów z klasy.
Przed Wami pełna absurdów komedia z udziałem dam o potwornym charakterze, bożyszczy z piekła rodem i bogu ducha winnego chłopaka, który najzwyczajniej nie ogarnia, co tu się u diabła dzieje.

Autor Osamu Nishi
Wydawca Studio JG
Seria Iruma w szkole demonów
ISBN 9788380014930
Status polskiego wydania kontynuowana
Ilość tomów seria długa (16-30)
Tytuł oryginalny Mairimashita! Iruma-kun
Ograniczenie wiekowe 12+
Format standardowy
#posiada anime #demony
Recenzje
Autor: IrumaKawaii
Kocham tą serię. Czekam aż wydadzą resztę tomów po polsku bo na razie jest tylko 13????.A wszystkich jest 28. Polecam wszystkim którzy kochają komedie.
Autor: IrumaKawaii
TO JEST ŚWIETNE!!!
Polecam wszystkim którzy lubią komedie.Jedyne co może przeszkadzać to , że manga w pewnych momentach jest bardzo dynamiczna i czasami trzeba się bardzo skupić lub przeczytać dwa razy,żeby się połapać o co chodzi w danej scenie.Ale poza tym MEGA polecam.:)
Autor: zofiadudawarszawa
Jedna z lepszych seriii. Kreska jest bardzo estetyczna. Postacie sympatyczne. Manga jest zabawną, lekką komedią. Polecam szczególnie na gorszy dzień i dla osób zaczynających z czytaniem.
Autor: SandaczPospolitus
Jest to jedna z moich ulubionych serii. Bardzo podoba mi się kreska i historia.
Autor: Zelek109
świetna manga, super kreska i historia mega polecam nigdy tak szybko nie przeczytałam żadnej mangi teraz jestem już na 6 tomie naprawdę świetna komedia jednak jeśli ktoś nie lubi demonów i takich tam to lepiej nie kupować :3
Autor: Wonderland_Alice
Manga dobra dla osób zaczynających czytać. Jest to przyjemna komedia i ma ładną kreskę. Nie miałam do niej zbyt dużych wymagań ale tomik pozytywnie mnie zaskoczył.
Autor: Amulcia
Nie wiem co wy macie do Calego ;CC On za grosz nie jest denerwujący, ale po za tym seria cud miód. Moja number 2
Autor: nezukook
bardzo fajna manga,ale bardzo dlugo sie ja czyta,jezeli ktos nie lubi demonow to lepiej nie czytac,ja osobiscie uwazam ze manga bardzo ciekawa
Autor: elhaym
Pomysł na komedię bardzo zabawny, autor ma naprawdę bujną wyobraźnię. Postacie barwne i wyjątkowe. Kupuję na bieżąco wszystkie części. Chodź przyznam, że z każdym kolejnym tomem już troszkę mniej jest tej pierwszej iskierki. Jednak chcę doczytać, kto zasiądzie na koniec na tym słynnym tronie króla demonów :)
Autor: lemelyfox
Bardzo fajna manga- piękna kreska i ciekawa fabuła. Co do prawdy, czasami nieco schematyczna, jednak nie odejmuje jej to uroku. Od siebie dodam, że kocham postacie z tej mangii.
1 2 3 ... 4