Iruma w szkole demonów #01
product image
Iruma w szkole demonów #01
(42)
15.64 zł

Co zrobić, gdy rodzice dla pieniędzy postanawiają zaprzedać duszę diabłu? A co gorsza - Twoją duszę? I ciało? W wyniku takiej właśnie niewdzięcznej transakcji czternastoletni Iruma zostaje zaadoptowany przez podstarzałego demona, któremu zamarzyło się posiadanie wnuka. A że świeżo upieczony dziadek bierze sobie swoją nową rolę bardzo do serca, w trosce o edukację chłopaka, posyła go do szkoły dla demonów. Nie to, że obecność człowieka w takiej placówce jest wskazana, czy nawet... bezpieczna. Chcąc nie chcąc Iruma musi wykorzystać wszystkie możliwe pomysły, nawet te najbardziej szalone, by ukryć swoje prawdziwe pochodzenie i nie zostać pożartym przez kolegów z klasy.
Przed Wami pełna absurdów komedia z udziałem dam o potwornym charakterze, bożyszczy z piekła rodem i bogu ducha winnego chłopaka, który najzwyczajniej nie ogarnia, co tu się u diabła dzieje.

Autor Osamu Nishi
Wydawca Studio JG
Seria Iruma w szkole demonów
ISBN 9788380014930
Status polskiego wydania kontynuowana
Tytuł oryginalny Mairimashita! Iruma-kun
Rozmiar standardowy
Format B6
Liczba tomów tasiemiec (31+)
Kategoria wiekowa 9+
#posiada anime #demony
Recenzje
Autor: Zosiazzz
Nie pokładałem dużo nadziei w tym tytule a nawet mi się spodobało. Manga nie zajęła mi dużo czasu na przeczytanie ale to nie oznacza, że jest zła, przyjemna gdy nie mam co robić.
Autor: PopITHEDOG
Mangę trafiłam w niespodziance po jej zobaczeniu nawet nie chciało mi się jej czytać, bo twierdziłam, że to będzie najgorsza manga w moim życiu. Jednak bardzo się myliłam. POlecam tą mangę z całego serca!
Autor: nazuna43682
Szczerze myślałam że będzie to najgorsza manga jaką czytałam, ale myliłam się bo jest genialna, mega polecam
Autor: kuromiandmymelody
Myślałam że to będzie jakaś słaba komedia ale wogule się na niej nie zawiodłam bardzo przyjemna zabawna i cudowna opowieść śliczna kreska i jako że nie lubię takiego typu mang naprawdę polecam warte przeczytania ????????<33
Autor: Zamangowana
Manga dobra dla początkujących ale mi nie przypadła do gustu
Autor: Kocilla
Najlepsza seria jaką czytałam kreska jest piękna, bardzo fajna manga dla osób które lubią komedie!
Autor: IrumaKawaii
Kocham tą serię. Czekam aż wydadzą resztę tomów po polsku bo na razie jest tylko 13????.A wszystkich jest 28. Polecam wszystkim którzy kochają komedie.
Autor: IrumaKawaii
TO JEST ŚWIETNE!!!
Polecam wszystkim którzy lubią komedie.Jedyne co może przeszkadzać to , że manga w pewnych momentach jest bardzo dynamiczna i czasami trzeba się bardzo skupić lub przeczytać dwa razy,żeby się połapać o co chodzi w danej scenie.Ale poza tym MEGA polecam.:)
Autor: zofiadudawarszawa
Jedna z lepszych seriii. Kreska jest bardzo estetyczna. Postacie sympatyczne. Manga jest zabawną, lekką komedią. Polecam szczególnie na gorszy dzień i dla osób zaczynających z czytaniem.
Autor: SandaczPospolitus
Jest to jedna z moich ulubionych serii. Bardzo podoba mi się kreska i historia.
1 2 3 ... 5