Seven Deadly Sins #01
product image
Seven Deadly Sins #01
(13)
15.64 zł

Siedem Grzechów Głównych było niegdyś najpotężniejszą, złożoną wyłącznie z groźnych przestępców, grupą wojowników królestwa Britannii. Jednak po oskarżeniu ich o próbę rebelii, zostali rozgromieni przez Świętych Rycerzy. Członkowie drużyny rozproszyli się po świecie i słuch o nich zaginął. Wieść niesie, że wszyscy zginęli, ale czy aby na pewno...?
Dziesięć lat później sytuacja w kraju uległa diametralnej zmianie - Święci Rycerze dokonali zamachu stanu, uwięzili króla i przejęli władzę w państwie. W nadziei na ukrócenie ich despotycznych rządów, królewna Elizabeth wyrusza na poszukiwanie Siedmiu Grzechów Głównych, chcąc prosić ich o pomoc. Po wielu tygodniach wędrówki, wyczerpana podróżą mdleje na progu maleńkiej gospody. Właścicielem przybytku okazuje się młody chłopak imieniem Meliodas, który pomaga jej dojść do siebie. Jednak królewnie nie będzie dane odpocząć - nagle w drzwiach pojawiają się bowiem rycerze królestwa. Kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna na ich drodze staje Meliodas, popisując się nieludzką wręcz siłą. Czy to możliwe, żeby ten niepozorny młodzieniec, okazał się jednym z legendarnych wojowników?

Autor Nakaba Suzuki
Wydawca Studio JG
ISBN 9788380014190
Seria Seven Deadly Sins
Tytuł oryginalny Nanatsu no Taizai
Liczba tomów tasiemiec (31+)
Rozmiar standardowy
Status polskiego wydania kontynuowana
Kategoria wiekowa 12+
#księżniczki/książęta #posiada anime #silna bohaterka #silny bohater #bóstwa #demony #wojownicy/wojowniczki #nagrodzona/nominowana
Recenzje
Autor: Helolo
POLECAM! Kreska przecudowna a postacie są fajne, mega fajnie!
Oglądałam już anime z 3 razy,ale mangę naprawdę warto przeczytać!
Autor: Amulcia
super mangusia ;D polecam faną fantasy i lekko zboczonego humoru xDD 10/10
Autor: Hitomiicherry89
Super manga! Fantastycznie wykreowany świat Fantasy, i do tego dużo scen przy których można się pośmiać. Polecam całym serduszkiem! :)
Autor: ami_otaku
Kiedyś oglądałam anime i było genialne więc kupiłam mangę. Naprawdę polecam. Ładna kreska i fajne postacie. Fabuła genialna.
Autor: Alkicia88
Kocham całym sercem cała ta serie. Naprawdę polecam kupno tej mangi.
Autor: Kirito_78
Bardzo fajna manga fantasy. Polecam nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z mangami.
Autor: ruda688
Seven Deadly Sins to jedna z moich ulubionych anime! Jestem bardzo podekscytowana, że mogę sobie zamówić mangę z polskim tłumaczeniem^^
Autor: HannaF
Moja pierwsza i zarazem jedna z ulubionych mang, gorąco polecam. Fabuła momentami potrafi zaskoczyć, a im dalszy tom, tym jest ciekawiej !
Autor: Megumin1546
Seven deadly sins to jedno z moich ulubionych anime, dlatego zdecydowałam się na zakup tego tomu. Znajduje się w niej kilka momentów które nie zostały zekranizowane w anime, posiada oryginalną kreskę dzięki której postacie wyglądają lepiej niż w animacji. Polecam z całego serca i z niecierpliwością czekam na kolejne tomy.
Autor: Nihrhei
Szczerze kocham tą serię i uważam, że warto ją przeczytać. Na początku może nie wydawać się spektakularna, lecz z czasem akcja staje się coraz bardziej ciekawa i zaskakująca!
1 2