Voynich Hotel #01
product image
Voynich Hotel #01
(12)
17.07 zł

Witajcie w Voynich Hotel! Uroczym, choć niezbyt tłumnie odwiedzanym hotelu położonym na małej wyspie południowego Pacyfiku. Należący do byłego wrestlera, prowadzony jest przez dwie urocze pokojówki, z wyjątkowo lekkim podejściem do makabry, i kucharkę, której powinno się odebrać wszystkie noże z uwagi na jej skłonności samobójcze. To właśnie tutaj trafia Kuzuki Taizou, były członek mafii, który z całych sił próbuje uciec od swojej przeszłości. Szukając azylu znajdzie się w samym środku tajemniczych i niesamowitych wydarzeń, których będzie nie tylko świadkiem, ale i uczestnikiem...

Autor Douman Seiman
Seria Voynich Hotel
Wydawca Studio JG
ISBN 9788380013605
Status polskiego wydania zakończona
Liczba tomów seria krótka (2-6)
Rozmiar powiększony
Format A5
Kategoria wiekowa 16+
#mafia #dorośli bohaterowie
Recenzje
Autor: alunia545
przyjemny tomik, bardzo ładna grafika, w końcu coś nowego
Autor: Senri
Bardzo przyjemnie się czyta, ciekawa seria
Autor: Cuful
Genialny czarny humor oraz specyficzna aczkolwiek bardzo ładna kreska ????
Autor: Chiizu999
Kreska jest zupełnie inna niż w mangach, które zwykle kupuje i niestety na żywo wygląda gorzej niż na zdjęciach w google. Kupiłam wszystkie tomy, ale nawet przez jeden nie dałam rady przebrnąć. Kiedyś na pewno wrócę z recenzją pozostałych tomów, ale póki co nie zabiera się na to bym dała radę to kiedyś przeczytać.
Autor: Deminy
Nie powiedziałabym, że to thriller - ot, dużo czarnego humoru, który jest głównym atutem tej serii. Uważam, że to najsłabszy tom z całej serii, 3 chaptery były dla mnie mocno żenujące, ale później jest tylko lepiej!
Autor: MausuWonsz163
Niby wstęp, który niektórym może nie przypaść do gustu, ale pamiętajcie - zabawa z Voynich Hotelem dopiero się zaczyna.
Autor: Alkicia88
Manga jest świetna. Podobał mi się wątek kryminalny.
Autor: KaZa
Jedna z przyjemniejszych mang, jakie czytałam :) Czarna komedia, dość specyficzna, ale naprawdę dobra! Z czystym sumieniem mogę polecić.
Autor: Sweetwolf
Uwielbiam postać Berny.
Manga ma dosyć ciekawą kreskę, oraz fabułę.
Jest godna poleceniu.
Autor: Yivrett
Manga całkiem ciekawa, chociaż nie ukrywam że równie dziwaczna. Jest wielowątkowa, enigmatyczna, ale i intrygująca i bardzo ładna.
1 2