Sherlock #02
product image
Sherlock #02
(7)
15.64 zł

W jednym z gabinetów londyńskiego banku ma miejsce włamanie. Nic nie skradziono, ale na portrecie wiszącym na ścianie namalowano dziwne symbole. Sherlock uważa, że jest to zaszyfrowana wiadomość skierowana do jednego z pracowników banku - Van Coona. Gdy jednak detektyw dociera do jego domu, mężczyzna już nie żyje. Wkrótce pojawiają się również nowe zaszyfrowane pogróżki. Czy Sherlock zdoła złamać kod zanim więcej osób zginie?

Wydawca Studio JG
Rysownik Jay
Scenarzysta Steven Moffat
Scenarzysta Mark Gatiss
Seria Sherlock
Rodzaj Manga
Status polskiego wydania kontynuowana
ISBN 9788380011731
Liczba tomów seria krótka (2-6)
Rozmiar standardowy
Kategoria wiekowa 12+
#epizodyczny #dorośli bohaterowie #geniusze #detektyw #policja #morderstwo
Recenzje
Autor: Wol123
Bardzo dobra manga. Dużo się dzieje, a zagadki kryminalne są ciekawe. Bohaterowie są świetni i ja bardzo ich lubię. Jest taki trochę mroczny klimat, co jest bardzo na plus. Jak ktoś szuka dobrego kryminału to ta manga jest dla niego, nic tylko czytać! Historia wciąga i nie można się od niej oderwać.
Autor: The_Crybaby
Cóż, pierwszy tom był świetny, ale ten jest jeszcze lepszy.
Autor: bulbisozaur
Chociaż nie jestem grupą docelową tej mangi to bawiłam się przy niej znakomicie! Jeśli ktoś wgryzie się w ten jak i resztę tomów Sherlocka to będzie po prostu pochłaniał całą serię i do puki nie dowie się co jest na następnej stronie lub nie kupi kolejnego tomu to będzie siedział jak na szpilkach! Polecam!
Autor: Arszenik
Podobnie jak poprzedni tom, zachwycająca.
Autor: Miwa1
Manga \"Sherlock\" zaintrygowała mnie zaraz gdy ją zapowiedziano. od razu wiedziałam,że muszę ją kupić. I tak też się stało, kupiłam pierwszy tom Sherlocka i wciągnął mnie jak żadna inna manga nie wciągnęła. POLECAM i czekam na kolejne tomy :)
Autor: VinylS73
Manga w 110% godna imienia Sherlocka. Piękna energiczna kreska, ciekawa pełna zagadek fabuła i wyraziste postaci! Nie bylo by przesadą nazwanie tej mangi jedną z leszych jeśli nie najlepszą z gatunku kryminalno-detektywistycznych!
Autor: VinylS73
Cóż żec.
Genialna fabuła, piękna,pełna energii kreska i wyraziste postaci. Godna tytulu \"Sherlock\" w 110%!!