Bestia z ławki obok #01
product image
Bestia z ławki obok #01
(44)
15.64 zł

Shizuku Mizutani to uczennica, której w głowie tylko nauka. Wie, że przyjaźnie i szkolne dramaty nie spełnią jej marzeń o dobrze płatnej pracy w przyszłości, dlatego specjalnie o nie nie zabiega. Pewnego dnia dostaje polecenie, aby dostarczyć materiały z lekcji koledze z klasy, który został zawieszony w prawach ucznia. Co tu dużo mówić - Haru Yoshida, to postrach całej szkoły i okolic, a historie krążące na jego temat nadawałyby się na scenariusz horroru. Gdy jednak Yoshida widzi, że Shizuku przyniosła mu notatki, odczytuje to jako gest przyjaźni i... z miejsca się w niej zakochuje. A przynajmniej tak mu się wydaje. Ale co ma począć Shizuku, wiedząc, że tak silnymi emocjami darzy ją bestia z ławki obok?

ISBN 9788380010949
Wydawca Studio JG
Seria Bestia z ławki obok
Autor Robico
Rodzaj Manga
Tytuł oryginalny Tonari no Kaibutsu-kun
Status polskiego wydania zakończona
Ilość tomów seria średnia (7-15)
Ograniczenie wiekowe 12+
Format standardowy
#posiada anime
Recenzje
Autor: Wikcia_2007
Pierwszy tom zapowiada się bardzo ciekawie, fabuła i bohaterzy bardzo ciekawi a kreska przyjemna dla oka.
Autor: xfroggymonsterz001x
Świetna manga~uwieeelbiam kreskę jak i samą historię <3
Autor: aneta673
Cieszę się że można poczytać o dalszych losach bohaterów, ponieważ najpierw oglądałam anime, a później chwila minęła zanim kupiłam mangę, ale cieszę się z tej decyzji bo kurczę fajna historia, cały czas coś się dzieje nowego i się człowiek nie nudzi czytając to :D
Szkoda jednak, że nie ma dalszych części xD
Autor: przylepek11
Uwielbiam to anime, dlatego sięgnęłam po mangę. Cieszę się, że nie odstaje poziomem. A nawet momentami bardziej podoba mi się mangowa niż animowana kreska.
Autor: KaZa
Jak ktoś lubi mangi shojo, to na pewno się nie zawiedzie. Bestia z ławki obok przerabia doskonale znane schematy w przyjemny sposób. Kreska jest naprawdę ładna, bohaterowie ciekawi i żywi. Elementy komediowe potrafią rozłożyć na łopatki! Bardzo polubiłam się z tym tytułem, nie żałuję zakupu :)
Autor: Chibiko-chan
Ten tytuł długo chodził mi po głowie. Ciągle ktoś mi go polecał lub przewijał się na jakiejś stronie o m&a. Gdy w końcu po nią sięgnęłam nie zawiodłam się. Nie jest to może najlepsza manga jaką czytałam, ale bardzo przyjemna. Postacie są ciekawe i ekspresyjne, a kreska bardzo w moim guście.
Autor: Dr3am
Manga sama w sobie jest naprawdę dobra <3
Autor: OK-Kun
Całkiem całkiem ale mogło być lepiej
Autor: Mad Hunter
,,Bestia z Ławki obok\'\' zachęciła mnie tytułem, więc po nią sięgnęłam... wtedy jeszcze nie wiedzialam jaki to był błąd. Postacie na samym początku są cudowne - nieśmiały Haru, który nie radzi sobie z uczuciami i Shizuku - dziewczyna, nie czująca nic prócz chęci do nauki. Chłopak zakochuje się w głównej bohaterce, ona tego nie czuje - zrozumiałe, i własnie dla mnie od tego wątka mogłaby być prowadzona fabuła dalej, lecz nie - Haru orientuje się, że to jednak jest zauroczenie,a Shizuku ni z gruchy ni z pietruchy zakochuje się w nim. Oczywiście dostaje kosza, bo chłopak nie czuje tego samego, lecz postanawia poczekać, gdy zakocha się w niej jeszcze raz. Pomińmy to, jakim absurdem jest tak szybkie zakochanie się przez kogoś, kto nic nie czuł nic prócz chęci do nauki. Pierwszy tom jest przepełniony zboczonym zachowaniem Haru, czego w sumie nie rozumiem - z jakiej racji on jest taki? A co do głównej bohaterki - szczerze myślałam, że będzie moją ulubioną romansową bohaterką, lecz ponownie zawiodłam się - jest taka sama jak reszta bohaterek romansideł. Jeżeli lubisz tego typu mangi to bierz śmiało, lecz dla mnie to zdecydowanie nie to.
Autor: ladnapb
Jedna z najlepszych mang jakie czytałam. Szczerze polecam. Zamówiłam na razie tylko 3 części ale pewna jestem że pójde po więcej
1 2 3 ... 5