Frieren. U kresu drogi #01
product image
Frieren. U kresu drogi #01
(9)
19.99 zł

Po dziesięciu latach wspólnych przygód czwórka bohaterów pokonuje Króla Demonów. Teraz, gdy nastał pokój, każdy z nich musi ruszyć własną drogą. Dla elfki Frieren rozłąka wydaje się przychodzić łatwo – czym jest bowiem dekada wobec jej nieśmiertelności? Jednak czas powoli obnaża okrutną prawdę... Czy jej serce już zawsze będzie biło w rytmie pożegnalnej modlitwy za tych, którzy odchodzą?

Liczba tomów seria średnia (7-15)
Autor Kanehito Yamada
Autor Tsukasa Abe
Wydawca Studio JG
Seria Frieren. U kresu drogi
Tytuł oryginalny Sousou no Frieren
ISBN 9788382571257
Rozmiar powiększony
Format A5
Kategoria wiekowa 12+
#dorośli bohaterowie #nagrodzona/nominowana #wojownicy/wojowniczki
Recenzje
Autor: KaZa
Świetna manga, bardzo wzruszająca i skłaniająca do myślenia. Do tego piękna kreska. Chętnie sięgnę po kolejne tomy.
Autor: Sakitta
Podobnie jak ekranizacja anime manga ta jest znakomita, choć przez wzgląd na granie na emocjach i relacjach międzyludzkich (czy też międzyludzkoelfich) raczej skierowana do dojrzalszego czytelnika. Fani shounenów, gdzie krew tryska gęsto i wszyscy co chwila się tłuką po twarzach, mogą być zawiedzeni. Tu chodzi bardziej o pewną melancholię oraz rozmyślania nad własnym życiem.
Autor: unicorn23
Manga zapowiada się mega ciekawie. Koncept dłuższego czasu życia głównej bohaterki może doprowadzić do wielu fajnych przemyśleń. Kreska też jest miła dla oka i nie mogę się doczekać przeczytania następnych tomów ♥️
Autor: Prolumixi
bardzo ładna kreska. Super ciekawa fabuła.
polecam i warto kupic
Autor: mippip
Przepiękna kreska, ciekawe postacie i interesująca fabułą. Jedna z lepszych mang jakie czytałam :D
Autor: arial
Śliczna kreska i bardzo detaliczne rysunki aczkolwiek mam wrażenie że akcja dzieje się za szybko i jest trochę za mało tekstu
Autor: emawod00
Pierwszy tom serii bardzo na plus. Klimat delikatnie przeskakuje między przygnębiającymi momentami a zabawnymi. Pomysł na przedstawienie długowieczności i jej minusów bardzo fajnie wyszedł. Czekam na więcej :)
Autor: solveing
jakos wszystko dzieje się za szybko a fabuła nie wydaje mi się jakoś specjalnie wyjątkowa
Autor: Wol123
To pierwsza manga z gatunku fantastyki jaką przeczytałam i jestem pozytywnie zaskoczona. Kadry są piękne i szczegółowe, aż miło się je ogląda. Frieren jest śliczna i urocza, cudowna główna bohaterka. Bardzo polubiłam też Fern, razem tworzą świetny duet. Są poważniejsze i smutne momenty, a cała manga ma taki trochę melancholijny klimat, co jest bardzo na plus. Oprócz tego okładka jest piękna, pięknie się prezentuje. Można się wzruszyć i zasmucić, ale też zaśmiać. Polecam.