Moja gwiazda #01
product image
Moja gwiazda #01
(23)
17.07 zł

Goro jest młodym lekarzem z małego miasteczka. Pewnego dnia do szpitala, w którym pracuje, zgłasza się nastoletnia dziewczyna w ciąży. Mężczyzna szybko rozpoznaje Ai Hoshino, wschodzącą gwiazdę sceny muzycznej, a zarazem swoją ulubioną idolkę. Zdając sobie sprawę, że w show-biznesie nie ma miejsca na sentymenty, obiecuje zachować jej sekret w tajemnicy. Niestety wkrótce dochodzi do straszliwego zdarzenia, które zapoczątkuje łańcuch zaskakujących zdarzeń...

Oto historia nastoletnich idoli próbujących przetrwać w świecie zbudowanym na oszustwach, kłamstwach i elastycznie kształtowanych półprawdach. Jak daleko posuną się, aby osiągnąć sukces?

Autor Aka Akasaka
Autor Mengo Yokoyari
Wydawca Studio JG
Seria Moja gwiazda
Tytuł oryginalny Oshi no ko
Liczba tomów seria średnia (7-15)
ISBN 9788380019751
Format B6
Rozmiar standardowy
Kategoria wiekowa 14+
Recenzje
Autor: SanrioHyung
Sam opis mangi mnie początkowo nie zachęcił ale postanowiłam po nią sięgnąć. Wogóle nie żałuję i od razu sięgnęłam po następne tomy. Tom 1 jest czymś w rodzaju wprowadzenia do serii, co mi się też bardzo podoba :)
Autor: Zamangowana
Najlepszą manga jaką w życiu czytałam!!! Polecam ją dla osób lubiących mangi które wywołują wiele emocji i kochających piękne kreski :3
Autor: Asetmaone
Co tu dużo mówić. Cudo. Świetna kreska, super fabuła. Tomik wywołuje wiele emocji. Serdecznie polecam
Autor: Zuzayaa
Po prostu kocham kreskę w tej mandze, tak jak i fabułę. Gdy ją kupowałam po opisie nie spodziewałam się że historia tak się potoczy, więc serdecznie polecam osobom które lubią niespodzinaki w fabule ;)
Autor: tanzanit
Kupiłam ze względu na autora Kaguyi, i miałam co do tego wielkie oczekiwania. Na szczęście manga okazałam się strzałem w dziesiątkę. Jest to manga wielowątkowa, zawarta jest tu min. reinkarnacja,kłamliwe życie idolek show biznesu,motyw zemsty i zdrady. Kreska jest bardzo wyróżniająca i śliczna. Serdecznie polecam.
Autor: Nusia_Julia
Kreska jest cudowna tak jak i fabuła. Życie idolki opisane w tej mandze jest nie do opisania. Polecam każdemu sięgnąć po mangę \"Moja gwiazda\"
Autor: kyasvpa
Fabuła jest bardzo ciekawa, polecam
Autor: dejzio
Naprawdę warto kupić i przeczytać bo manga jest bardzo ciekawa:)
Autor: Grzeszol
Bardzo dobra manga. Po pierwszym tomie zapowiada się całkiem oryginalna historia.
Autor: KonstancjaGala
Opis jest totalnie inny niż manga i to super thriller polecam
1 2 ... 3