Love of Kill #01
product image
Love of Kill #01
(11)
17.07 zł

Chateau Dankworth to młoda łowczyni głów działająca z ramienia niezależnej organizacji. Pewnego dnia na jej drodze staje nieuchwytny zabójca - Ryang-ha Song. Gdy dochodzi do starcia, różnica ich poziomów okazuje się zbyt duża i kobieta szybko kończy na celowniku. Jednak zamiast zabić Chateau, mężczyzna składa jej propozycję nietypowej współpracy. Oferta jest niezwykle kusząca, zwłaszcza dla początkującej łowczyni, ale czy komuś takiemu jak Ryang-ha można zaufać...? Oto początek trzymającej w napięciu niebezpiecznej gry, w której każda pomyłka może kosztować życie.

Autor Fe
Wydawca Studio JG
Format B6
Tytuł oryginalny Koroshi ai
Liczba tomów seria średnia (7-15)
Rozmiar standardowy
ISBN 9788380019799
Seria Love of kill
Kategoria wiekowa 14+
#dorośli bohaterowie #posiada anime
Recenzje
Autor: mrumru89
Recenzja zbiorcza 1 i 2 tomu

Ta manga to wrzucone do jednego worka akcja, love story, nutka dramatu i kryminału - wstrząśnięte, nie mieszane :] Czyli przyjemny zlepek gdzie mamy więcej obrazu niż treści. Główna bohaterka jest dość małomówna w przeciwieństwie do swojego nie planowanego patrona. Muszę przyznać, że takie połążczenie bardzo przypadło mi do gustu i jestem ciekawa w jakim kierunku nastąpi tutaj rozwój i zmiana w bohaterach. Nie ukrywam, że mam chyba mały fetyszyk do lakko stalkerskich przystojniaków - nie wiem co, ale coś w moim dojrzewaniu poszło ewidentnie nie tak ;p .

W pierwszych dwóch tomach poznajemy dopiero zarys historii dostając okruszki ze zdarzeń z przeszłości, nie wiedząc jeszcze co i dlaczego się łączy (ale czuć to w powietrzu!). Zapowiada się jednak coraz lepiej. Romansu jest tu mniej niż więcej za to tajemnice się mnożą :) . Jak na razie w pełni mi to odpowiada i będe sięgać po dalsze części.
Autor: mippip
Bardzo fajna seria! Z każdym kolejnym tomem jest tylko lepiej ^^
Autor: kyokonagami
Bardzo słaba seria, mocno się rozczarowałem. Pierwszy tom jest dosłownie okropny, kreska też mocno średnia.
Autor: keeveek
Dobrze narysowane sceny akcji cieszą oko. Fabuła intryguje ale w pierwszym tomie na razie dopiero się rozkręca.
Autor: Naxati
Historia zapowiada się bardzo ciekawie
Autor: Iwonaxv
Super się zaczyna i bardzo ciekawa ,czekam na kolejne tomiki
Autor: Arisudesu9
Trochę nudna ta manga . Spodziewałam się czegoś lepszego.
Autor: lezak_2006
Całkiem fajny początek. Jestem bardzo ciekawa kolejnych tomów.
Autor: Rikaxby
Bardzo się cieszę, że manga faktycznie ukazała się na polskim rynku. Seria z czasem się rozkręca, a to dopiero początek :)
Autor: Etylefryna
Rozczarowałam się

Zachęcona pozytywnymi recenzjami zagranicznych blogerek postanowiłam kupić tę mangę. Jakkolwiek opis serii brzmi jak pomysł na naprawdę dobry romans, to niestety pierwszy tom mnie rozczarował. Odnoszę wrażenie, że akcja toczy się zbyt szybko. Nie mamy okazji poznać bliżej bohaterów, poza faktem, że obydwoje pałają się zabójstwami. Nie da się więc polubić ich od pierwszej strony -wydają się być neutralni i nijacy. Ponadto rysunki są przeciętne. Spróbuję jeszcze dać szansę drugiemu tomowi, ale no niestety, szału nie ma.
1 2