Morderca w mojej głowie #01
product image
Morderca w mojej głowie #01
(9)
19.12 zł

Eiji Urashima to nieporadny, nieśmiały wobec kobiet student. Pewnego dnia ku swojemu wielkiemu zdziwieniu budzi się u boku ślicznej koleżanki z uczelni. Okazuje się, że zaczęli ze sobą chodzić, po tym jak Eiji pobił osiłka, który zaczepił dziewczynę. Problem w tym, że chłopak nic z tego nie pamięta. A konkretniej – nic z ostatnich trzech dni.

Tymczasem w mieście zaczyna dochodzić do brutalnych morderstw, które do złudzenia przypominają styl zmarłego przed kilkunastu laty seryjnego mordercy. Czy to możliwe, aby te dwie sprawy miały ze sobą coś wspólnego? A może to tylko paranoja Eijiego wywołana faktem, że luki w jego pamięci zaczynają mu się zdarzać coraz częściej…

Wydawca Studio JG
Seria Morderca w mojej głowie
Tytuł oryginalny Shinai naru boku e satsui o komete
Liczba tomów seria średnia (7-15)
Rozmiar powiększony
Format A5
ISBN 9788380019850
Kategoria wiekowa 18+
Autor Hajime Inoryu
Autor Shota Ito
Status polskiego wydania zakończona
#dorośli bohaterowie #morderstwo #przemoc #studenckie życie
Recenzje
Autor: ziR
Bardzo fajne, mogę polecić, z każdym tomem zaciekawia jeszcze bardziej, a szczególnie tom 4 i 5, za 6 tom dopiero się teraz wezmę i zapewne też będzie dobry bo się sytuacja nieźle rozwinęła.
Autor: Asetmaone
Manga bardzo fajna. Po jej przeczytaniu zakupiłem pozostałe tomy w prenumeracie. Nie żałuję. Polecam zakup.
Autor: DarkQueen
Bardzo wciągająca manga, czekam na ostatni tom bo ciarki na plecach ciągle nie znikają
Autor: NOutsider
Już sam opis na okładce sugeruje, iż historia jest warta uwagi, natomiast nie sądziłem, że aż tak mnie wciągnie. Wartka akcja, tajemnica z jaką zmaga się główny bohater oraz motyw z zanikami pamięci dają niesamowity efekt i trudno się oderwać od lektury. Oby kolejne tomy utrzymały ten poziom.
Autor: Iwonaxv
Super się zapowiada
Autor: Naxati
Ogólnie historia świetna, nie podoba mi się tu jedynie umieszczenie scen 18+, ale i tak świetnie się zapowiada :)
Autor: Czaka10
Jestem ciekawa jak ta historia się dalej potoczy. Mimika w tej mandze przypomina mi tą z Punpuna. Na pewno dla dojrzałego czytelnika przez sceny nagości i morderstwa jakie tam występują.
Autor: kamyla123
Jeszcze dawno tak bardzo nie spodobała mi się jakaś manga, czekam z niecierpliwością na następne tomy.(postacie mają tutaj super mimike twarzy)
Autor: Nodi
Kupiłam dla dodatku, ale po przeczytaniu pozytywnie się zaskoczyłam. Fabuła się fajnie zapowiada i mam nadzieję, że utrzyma ten poziom. Polecam osobom lubiącym nieoczywiste historie.