Kroniki przystojnych samurajów #01
product image
Kroniki przystojnych samurajów #01
(4)
18.43 zł

Aby uczcić zdobycie wymarzonej pracy, Mai postanawia wybrać się na wycieczkę do Kioto. Kiedy ogląda pozostałości świątyni Honnōji, nagle w tablicę pamiątkową trafia piorun. Dziewczyna traci przytomność, a po przebudzeniu odkrywa, że znajduje się w środku płonącego budynku! W kłębach dymu dostrzega obcego mężczyznę i spieszy mu z pomocą. Gdy obydwoje wydostają się na zewnątrz, Mai zdaje sobie sprawę, że uratowany nieznajomy to... legendarny zjednoczyciel Japonii, Nobunaga Oda! Czy to możliwe, że właśnie zmieniła bieg historii?

Przed Wami komiksowa adaptacja popularnej gry otome, pełnej zabójczo przystojnych samurajów. Czy zdołacie im się oprzeć..?

Ilość tomów seria krótka (2-6)
Ograniczenie wiekowe 14+
Format powiększony
Rozmiar A5
Autor Cybird
Autor Mika Kajiyama
Wydawca Studio JG
Seria Kroniki przystojnych samurajów
Tytuł oryginalny Ikemen Sengoku
ISBN 9788380018990
#bishonen #isekai #samurajowie/ninja
Recenzje
Autor: Nusiunia
Jest to mega przyjemna manga o super fabule i pięknej kresce. Ma tylko jeden minus czasami mylą się bohaterowie ale z tyłu jest są rysunki z podpisami bohaterów więc jak sobie po sprawdzasz to się już nie mylisz.
Autor: jastrzabek
Zamówiłam tom na próbę kierując się opiniami o ładnej kresce. Zdecydowanie się nie zawiodłam. Isekai inny od tych przeczytanych do tej pory. Główna bohaterka nie jest płaczliwą ślicznotką co zdecydowanie działa na plus. Historia znamienitych samurajów przedstawiona w sympatyczny i bardzo przystojny sposób. Idealnie się czyta po ciężkim dniu.
Autor: PannaShittykawa
Kreska zdecydowanie niesamowita, a historia nietuzinkowa i jedyna w swoim rodzaju. Poważnie, nigdy wcześniej nic takiego nie czytałam xD Przystojniacy w kimonach to zdecydowanie największy plus tej mangi, ogromny harem ciasteczek do pokochania, do wyboru do koloru. Uważam, że jest to idealna seria na poprawę humoru w przytłaczający dzień, zabawna i zaskakująca. O dziwo główna bohaterka wcale nie jest irytująca, wręcz powiedziałabym, iż całkiem sympatyczna... W każdym razie polecam, naprawdę mega seria ????
Autor: elhaym
Czekam niebierpliwie na kolenje tomy. Spodoba sie wszystkim fanom Zapisków zielarki :).