product image
MASHLE #01
(7)
17.07 zł

W świecie, w którym każdy praworządny obywatel potrafi używać magii, Mash Burnedead codziennie oddaje się... intensywnym treningom siłowym! Nastolatek skrywa bowiem pewien sekret – nie posiada żadnych mocy. Gdy pewnego dnia jego skrzętnie ukrywana tajemnica wychodzi na jaw, jedyną szansą, by umknąć wymiarowi sprawiedliwości, staje się ukończenie szkoły magii – i to z najlepszym wynikiem! Ale czy dla kogoś takiego jak Mash będzie to w ogóle możliwe?

Oto początek nietypowej historii o magii... którą rozgromi czysta siła napakowanych mięśni!!!

Rozmiar standardowy
Wydawca Studio JG
Seria MASHLE
Format B6
Tytuł oryginalny MASHLE
ISBN 9788380018815
Kategoria wiekowa 12+
Autor Hajime Komoto
Liczba tomów seria długa (16-30)
#silny bohater
Recenzje
Autor: Faara_97
To jest moje odkrycie tego roku, uwielbiam niestandardowe historie, a przy Mashle uśmiałam się do łez! Świetna parodia Harrego Pottera, nie mogę się doczekać ekranizacji!
Autor: Nodi
Bardzo fajne i wciągająca fabuła urozmaicona kreską idealnie oddającą klimat mangi. Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Polecam wszystkim!
Autor: ChicoTheCat
Podoba mi się fabuła, kreska, a postacie są ładnie napisane
Autor: Gabrix
Bardzo mi się spodobała, czasem śmiałam się w głos
Autor: Szalone_fantazje
Świetna komedia, jakbym czytała one punch mana w świecie magi
Autor: therunandgo
Naprawdę fajny tytuł, gdzie nie wszystko jest takie oczywiste. Okładka ma efekt soft touch co daje poczucie ekskluzywności
Autor: CandyGR
Cieszę się, że tak świetna manga została wydana w Polsce! Jest to niesamowicie dobra komedia, która łączy ze sobą wątki akcji. Seria jest poniekąd nawiązaniem do serii „Harry Potter”, ale również przypomina mi „One-Punch Man” zatem jest to dosyć ciekawa mieszanka. Jeśli szukacie dobrej komedii, która was wciągnie to polecam. Jeśli lubicie klimat Harrego Pottera lub One-Punch Man’a to również zachęcam do zakupu ;)