Blood Blockade Battlefront #01
product image
Blood Blockade Battlefront #01
(3)
15.64 zł

Gdy w Nowym Jorku otworzyły się wrota do innego wymiaru, a potworne istoty zaczęły przenikać do świata ludzi, jedyną rzeczą, która uchroniła planetę przed inwazją, stała się wzniesiona przez mieszkańców magiczna bariera wokół miasta. W ten sposób w ciągu jednej nocy na zgliszczach metropolii powstało Hellsalem’s Lot. Na straży porządku tego niezwykłego miejsca stanęła Libra, tajemnicza organizacja, zrzeszająca ludzi o wyjątkowych umiejętnościach. To właśnie w jej szeregi przypadkowo wstępuje Leo Watch – chłopak, który niedawno przybył do Hellsalem’s Lot, aby zebrać materiały do turystycznego przewodnika. Jak się wkrótce okaże, on również skrywa pewną tajemnicę…

Autor Yasuhiro Nightow
Wydawca Studio JG
Seria Blood Blockade Battlefront
Ograniczenie wiekowe 14+
Rozmiar B6
Tytuł oryginalny Kekkai Sensen
Format standardowy
Ilość tomów seria średnia (7-15)
ISBN 9788380017849
#dorośli bohaterowie #posiada anime #wampiry
Inne mangi z tej serii
Brak innych mangi w tej serii.
Recenzje
Autor: Tness
Rysunki czasem dziwne i chwile trzeba zastanowić co jest pokazane ale historia super i przyjemnie się czyta czekan na następne tomy!
Autor: KaZa
Wartka akcja, momentami można się trochę pogubić w rysunkach, bo dzieje się na nich tak dużo, że nie nadążam. Ale bohaterowie dają się lubić, a to dla mnie w shonenach jeden z najbardziej istotnych elementów. Czekam na kolejne tomy :)
Autor: Scutum16
Świetne anime i to samo można powiedzieć o mandze.