Blood Blockade Battlefront #01
product image
Blood Blockade Battlefront #01
(9)
15.64 zł

Gdy w Nowym Jorku otworzyły się wrota do innego wymiaru, a potworne istoty zaczęły przenikać do świata ludzi, jedyną rzeczą, która uchroniła planetę przed inwazją, stała się wzniesiona przez mieszkańców magiczna bariera wokół miasta. W ten sposób w ciągu jednej nocy na zgliszczach metropolii powstało Hellsalem’s Lot. Na straży porządku tego niezwykłego miejsca stanęła Libra, tajemnicza organizacja, zrzeszająca ludzi o wyjątkowych umiejętnościach. To właśnie w jej szeregi przypadkowo wstępuje Leo Watch – chłopak, który niedawno przybył do Hellsalem’s Lot, aby zebrać materiały do turystycznego przewodnika. Jak się wkrótce okaże, on również skrywa pewną tajemnicę…

Autor Yasuhiro Nightow
Wydawca Studio JG
Seria Blood Blockade Battlefront
Format B6
Tytuł oryginalny Kekkai Sensen
Rozmiar standardowy
Liczba tomów seria średnia (7-15)
ISBN 9788380017849
Kategoria wiekowa 14+
Status polskiego wydania zakończona
#dorośli bohaterowie #posiada anime #wampiry
Recenzje
Autor: Psota1234
Bardzo dobra akcja w tej mandze i polecam.
Autor: Alicja-chan
Polecam zarówno anime jak i mangę!
Autor: paimon100
Jak na razie podoba mi się i raczej kupię kolejne tomy!
Autor: gnightray
BBB to moja ukochana seria, moje światełko w tunelu w trudne dni, ale na pewno nie poleciłabym jej każdemu. Nie znajdziecie tutaj liniowej fabuły, w której protag dąży do jasno określonego celu, a każdy nowy wątek jest rozwinięty i wyjaśniony. Z pewnością jest tu dużo akcji i tyle samo chaosu, ale przede wszystkim to historia o ludziach, którzy starają się żyć w miarę normalnie w niesprzyjających okolicznościach. Takie apokaliptyczne okruchy życia. Polecam podejść do tego tytułu z nastawieniem na analizę relacji zarówno między bohaterami (Libra to wspaniale wykreowana fikcyjna drużyna!), jak i dwoma przenikającymi się światami.
Autor: paimon100
Jak na razie zapowiada się świetnie na pewno kupię następne tomy, bo już od pierwszego jest bardzo dużo akcji a według mnie to jest bardzo duży plus
Autor: tristesol
zakochałam się od pierwszej strony <3
Autor: Tness
Rysunki czasem dziwne i chwile trzeba zastanowić co jest pokazane ale historia super i przyjemnie się czyta czekan na następne tomy!
Autor: KaZa
Wartka akcja, momentami można się trochę pogubić w rysunkach, bo dzieje się na nich tak dużo, że nie nadążam. Ale bohaterowie dają się lubić, a to dla mnie w shonenach jeden z najbardziej istotnych elementów. Czekam na kolejne tomy :)
Autor: Scutum16
Świetne anime i to samo można powiedzieć o mandze.