Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie #01
product image
Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie #01
(8)
17.07 zł

W dzieciństwie Kusunoki i Himeno marzyli o sławie i pieniądzach – nie mieli wątpliwości, że czeka na nich świetlana przyszłość. Obiecali sobie wtedy, że jeśli za dziesięć lat żadne z nich nie znajdzie drugiej połówki, wezmą ze sobą ślub. Lata mijały, ich drogi rozeszły się, a dwudziestoletni Kusunoki nie mógł bardziej oddalić się od realizacji ambitnych planów z dzieciństwa. Pozbawiony perspektyw, pieniędzy i chęci do działania, postanawia sprzedać część swoich rzeczy, aby móc przeżyć kolejne dni. W antykwariacie napotyka na starszego mężczyznę, który widząc jego trudne położenie, opowiada mu o pewnym sklepie, w którym można sprzedać długość swojego życia, czas lub zdrowie. Mimo początkowego sceptycyzmu, wiedziony ciekawością Kusunoki udaje się we wskazane miejsce i dokonuje niezwykłej transakcji...

Autor Sugaru Miaki
Autor Shouichi Taguchi
Wydawca Studio JG
Seria Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie
Rozmiar A5
Tytuł oryginalny Jumyou wo Kaitotte Moratta
Format powiększony
ISBN 9788380016491
Ilość tomów seria krótka (2-6)
Inne mangi z tej serii
Brak innych mangi w tej serii.
Recenzje
Autor: Noodle170
Prześliczna kreska, ciekawa historia. Na pewno kupię następne tomy :D
Autor: smoothiezmelona
kupiłam te mangę tylko dla kart kolekcjonerskich, ale okazało się że jest naprawdę świetna!!! Czekam na kontynuację :) kreska świetna a fabuła też bardzo ciekawa
Autor: Wunper
Ładna kreska, historia dosyć ciekawa.Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy.
Autor: Waveleq
Kupiłam te mangę jedynie z litości by mieć karty kolekcjonerskie JFM nie spodziewając się niczego superowego. Teraz gdy już przeczytałam pierwszy tom to jednak ku mojemu zdziwieniu historia bardzo mi się podobała i mnie wciągnęła. Czekam na kolejne tomy
Autor: Ayuzawa11
Jakby to powiedzieć, samo sie przeczytało. Bardzo przyjemny tomik ????
Autor: Karciq
Szczerze, kupiłam tą mange z ciekawości no i oczywiście z okazji jfm. Nie spodziewałam się po niej wiele, ale muszę przyznać, że bardzo przypadła mi do gustu. Po przeczytaniu pierwszego tomu zaczęłam się zastanawiać \"ile tak naprawdę warte jest nasze życie?\" i czekam na kolejne części bo jestem bardzo ciekawa życia głównego bohatera oraz towarzyszącej mu Miyagi. Jak ktoś lubi mangi które są spokojniejsze ale jednak coś się w nich dzieje to śmiało można sięgnąć właśnie po tą.
Autor: Mad Hunter
Jeżeli miałabym opisać tę mangę jednym słowem - byłoby to \'\'cudo\'\'.
Głównym wątkiem tej serii są problemy życiowe głównego bohateria - Kusunokiego, którego życie nie potraktowało delikatnie. Kusunoki dokonuje tajemniczje transakcji - za cenę reszty swojego życia otrzyma pokaźną sumę pieniędzy. Młodzieniec zgadza się i następnego dnia w jego mieszkaniu zjawia się tajemnicza kobieta.

Kreska tej mangi jest prosta, jednakże nie do bólu - ma w sobie urok, manga z rozdziału na rozdział zaciekawia czytającego jeszcze bardziej, a Kusunoki to bardzo życiowa i też pewnie dla wielu postać z którą mogą się utożsamić.

Zdecydowanie polecam każdemu.
Autor: MizakoChan
Szczerze? Bardzo nie moje klimaty.
Manga ma przeciętną, minimalistyczną kreskę i mimo ciekawego pomysłu... Niestety przynudza. I to nie tak, że spodziewałam się jakiejś niesamowitej akcji, co to to nie.
Jednak aż się wydaje, że fabuły nie ma lub zwyczajnie donikąd nie prowadzi.
Daję 3,5 gwiazdki za pomysł i postaci, które nie są wyidelizowane.
Jednak jak już wspominałam, nie czuć w ogóle, żeby manga gdzieś prowadziła.
Jest to taka psychologiczna manga, chyba mogę tak powiedzieć.
Osobiście nie zdecyduję się na następny tomik, być może dla starszych czytelników będzie bardziej odpowiednia i da... Do myślenia?