Sposób na pięcioraczki #01
product image
Sposób na pięcioraczki #01
(25)
15.64 zł

Jeśli na studiach przyszło Wam kiedyś zajadać się makaronem z mięsem bez mięsa lub określać kanapkę z serem i keczupem mianem dwudaniowego obiadu, nie będzie Wam obca sytuacja licealisty Futaro Uesugiego. Jako że jego rodzina tonie w długach, chłopak stara się jak może, aby mieć jak najlepsze oceny i desperacko szuka sposobu na zarobek. Niespodziewanie los się do niego uśmiecha – na horyzoncie pojawia się praca korepetytora za naprawdę duże pieniądze. Szybko jednak okazuje się, że ma uczyć nie jedną, ale aż pięć dziewczyn. Jego nowe podopieczne są bowiem... pięcioraczkami! Mało tego, wszystkie chodzą do jego szkoły, są niesamowicie piękne, a przy tym prezentują wachlarz skrajnych charakterów. Nie mówiąc już o tym, że nauka jest ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę. Czy to karkołomne wyzwanie ma szansę zakończyć się sukcesem? A może przyniesie zgoła inne zakończenie...?

Autor Negi Haruba
Wydawca Studio JG
Seria Sposób na pięcioraczki
Tytuł oryginalny Go-Toubun no Hanayome
Format standardowy
ISBN 9788380016507
Ilość tomów seria średnia (7-15)
Ograniczenie wiekowe 12+
#posiada anime #silna bohaterka #nagrodzona/nominowana
Recenzje
Autor: gabkauwusna
Kocham ją!! ???? Kupiłam 4 tomiki i wszystkie przeczytałam w jeden dzień. Kreska przepiękna, miła komedia. Napewno kupię resztę części. Polecam. ????
Autor: KmdrKristof
Mam ponad 350 książek w szafie więc ładny dorobek, mam setki gier, przeczytałem kilka różnych serii mang bo od niedawna zbieram, a do tego obejrzałem pewnie z 200 anime różnego rodzaju, więc dorobek kulturowy mam ładny. Do tego jestem introwertykiem, więc emocje czy tego typu rzeczy leżą, a mimo to AUTENTYCZNIE popłakałem się przy czytaniu tej serii. Jest tutaj dużo komedii i śmiechu, niezwykła fabuła, charaktery bohaterów, to jak świat jest przedstawiony, a emocji jakie są tutaj zawarte to jest bardzo wysoki poziom, a nawet to jest niedopowiedzenie. Więc to wszystko razem wywołuje w człowieku niezwykłe emocje według mnie, więc wchodzi to na top 10 wszystkim tytułów razem jakie znam, z każdej możliwiej kategorii kultury.
Autor: martilla8223
Co powiedzieć, nie podeszła mi ta manga. Choć postacie są śliczne, a kreska jest równie wspaniała, to charaktery sióstr mnie po prostu denerwują. Każda z nich ma w sobie coś, przez co trudno mi przebrnąć przez całość tego tomu. Mimo wszystko zaryzykowałam kupnem kolejnych 2 części. Nie jest to najgorsza manga jaką czytałam, ale też nie jakoś cudownie wyśmienita.
Autor: Bartson_N7
Świetna komedia romantyczna w niecodziennej formule. Dużym plusem jest to, że każda z bohaterek ma odmienny charakter oraz inne motywacje, wobec czego poznawanie ich jest wciągające. Gorąco polecam.
Autor: elogawron
Chyba każdy, kto kiedykolwiek udzielał korepetycji, szybko zaprzyjaźni się z głównym bohaterem.
Autor: NAKEO
Manga jest świetna, momentami zabawna, jest ona godna polecenia
Autor: NAKEO
Manga jest świetna, czasami zabawna oraz miło się ją czyta
Autor: Fabixon
Świetna manga, idealna na nudny wieczór. O wiele lepsza niż anime. Polecam serdecznie
Autor: Makroi
Bardzo fajna manga, osobiście uważam, że lepsza manga niż anime, dlatego seria godna polecenia.
Autor: Fojka
Ciekawa zmniana po obejrzeniu anime. Można na całość spojrzeć z innej perspektywy co polecam fanom.
1 2 ... 3