Beastars #01
product image
Beastars #01
(22)
18.43 zł

W świecie człekokształtnych zwierząt mięsożercy i roślinożercy tworzą jedno społeczeństwo. Niegdyś naturalni wrogowie, dziś żyją na pokojowej stopie, chronieni przez wspólnie ustanowione prawo. W liceum Cherryton dni płyną utartym rytmem, a uczniowie najróżniejszych gatunków zmagają się z typowymi problemami wieku dojrzewania. Jednak wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy na terenie szkoły dochodzi do straszliwej zbrodni. Jeden z członków koła teatralnego zostaje zamordowany, a wszystko wskazuje na to, że zabójcą mógł być któryś z uczniów – drapieżników. Podejrzenie pada na innego członka klubu, małomównego, stroniącego od towarzystwa wilka Legoshiego. Czy to możliwe, żeby morderca był tak blisko?

ISBN 9788380016316
Autor Paru Itagaki
Wydawca Studio JG
Seria Beastars
Format A5
Tytuł oryginalny Beastars
Rozmiar powiększony
Liczba tomów seria długa (16-30)
Kategoria wiekowa 14+
#posiada anime #nagrodzona/nominowana #morderstwo
Recenzje
Autor: unicorn23
Bardzo ciekawa i intrygująca manga, fabuła wraz z następnymi torami się rozwija. Przypomina zwierzogród, ale jest lepsza od niego, ponieważ przedstawia nowe wątki które nie były w nim ujęte. Polecam z całego serca
Autor: unicorn23
Bardzo ciekawa i wciągająca fabuła, oczywiście w dalszych tomach akcja się rozwija i jest ciekawiej. Przypomina zwierzogród lecz opowiada również o wątkach które nie były pokazane w zwierzogrodzie takie jak np. instynkty i jak sobie z nimi społeczeństwo radzi. Bardzo polecam ????????
Autor: keeveek
Manga zaczyna się bardzo obiecująco, później jednak tempo trochę siada. W tym tomie skupiamy się na poznaniu bohaterów oraz zasad rządzących przedstawionym światem. Myślę, że będę kontynuować przygodę z tą mangą.
Autor: WladcaPodziemia
antropomorficzna zwierzyna dobrze sprawdza się w roli protagonisty serialu
Autor: Levitoe
Jedna z lepszych mang jakie czytałam, oprócz cudnej fabuły i postaci z którymi można się utożsamiać, ma też śliczną kreskę, co odróżnia ją od produkcji netflixa. Mam wszystkie 7 tomów i z pewnością nadal będę kupować.
Autor: Mikasa2
W końcu manga gdzie niema ludzi, i nie musi,bo nawet bez nich mozna zrobić cudowną serie.
Autor: Skullemperor
Specyficzna kreska + ciekawa fabuła, wyszło świetnie polecam!
Autor: MrKrzaczek
Manga wygląda jak Zootopia dla starszego czytalnika. Tłumaczenia mangi jest dobrze zrobione podobnie jak w Angielskiej wersji (tydzień przed ogłoszeniem że ta manga wyjdzie kupiłem ją w tej wersji). Kreska jest bardzo dobra i sama fabuła z tym morderstwem oraz romansem jest dobrze. Polecam zapoznać się z tym tytułem.
Autor: MausuWonsz163
Jedna z najlepszych kresek jakie w mandze widziałam, bardzo ciekawy pomysł i postacie. Daję jej 8/10.
Autor: paimon100
Mnie się manga bardzo spodobała. Ma specyficzną kreskę ale nie sądzę żeby to była wada. Szczerze polecam wszystkim którzy lubią mangi o zwierzętach oraz kryminały.
1 2 ... 3