Beastars #01
product image
Beastars #01
(15)
18.43 zł

W świecie człekokształtnych zwierząt mięsożercy i roślinożercy tworzą jedno społeczeństwo. Niegdyś naturalni wrogowie, dziś żyją na pokojowej stopie, chronieni przez wspólnie ustanowione prawo. W liceum Cherryton dni płyną utartym rytmem, a uczniowie najróżniejszych gatunków zmagają się z typowymi problemami wieku dojrzewania. Jednak wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy na terenie szkoły dochodzi do straszliwej zbrodni. Jeden z członków koła teatralnego zostaje zamordowany, a wszystko wskazuje na to, że zabójcą mógł być któryś z uczniów – drapieżników. Podejrzenie pada na innego członka klubu, małomównego, stroniącego od towarzystwa wilka Legoshiego. Czy to możliwe, żeby morderca był tak blisko?

ISBN 9788380016316
Autor Paru Itagaki
Wydawca Studio JG
Seria Beastars
Rozmiar A5
Tytuł oryginalny Beastars
Format powiększony
Ilość tomów seria długa (16-30)
Ograniczenie wiekowe 14+
#posiada anime #nagrodzona/nominowana #morderstwo
Recenzje
Autor: MrKrzaczek
Manga wygląda jak Zootopia dla starszego czytalnika. Tłumaczenia mangi jest dobrze zrobione podobnie jak w Angielskiej wersji (tydzień przed ogłoszeniem że ta manga wyjdzie kupiłem ją w tej wersji). Kreska jest bardzo dobra i sama fabuła z tym morderstwem oraz romansem jest dobrze. Polecam zapoznać się z tym tytułem.
Autor: MausuWonsz163
Jedna z najlepszych kresek jakie w mandze widziałam, bardzo ciekawy pomysł i postacie. Daję jej 8/10.
Autor: paimon100
Mnie się manga bardzo spodobała. Ma specyficzną kreskę ale nie sądzę żeby to była wada. Szczerze polecam wszystkim którzy lubią mangi o zwierzętach oraz kryminały.
Autor: Sibress15
Historia netflixowej adaptacji jest ograniczona dlatego każdemu fanowi polecam przeczytać mangę. Mi manga osobiście bardzo przypadła do gustu i ani trochę nie żałuję że od razu zamówiłam prenumeratę 5 tomów. Ogromnie polecam!Jest to naprawdę specyficzne, ale warte przeczytania cudo :D
Autor: KaZa
Oglądałam serial na Netflixie i zachęcił mnie do sięgnięcia po mangę - nie żałuję, w wersji mangowej historia dużo zyskuje względem animowanej adaptacji. Polecam z całego serca, świetna historia, klimatyczna kreska, powiększony format - czego więcej chcieć? :)
Autor: Shwee.Shwee
Manga została mi polecona przez bliską osobę i był to zdecydowanie strzał w dziesiątkę! Jestem nią zachwycona. Jest prześlicznie narysowana, wciągająca - aż chce się dowiedzieć więcej i bohaterach i relacjach między nimi. Biegnę zamówić kolejne części ;)
Autor: Kyouko3
Świetna pod każdym względem! Czekam z niecierpliwością na kolejne części!
Autor: SwazQuid
Cudowna manga łącząca jedne z moim zdaniem najciekawszych wątków - dramat, morderstwo, miłość, przyjaźń, zaufanie. Świetna historia, która naprawdę wciąga już od pierwszego tomu. Kreska jest bardzo unikalna i ciekawa. Całokształt tej mangi to jedno wielkie arcydzieło!
Autor: Bartussalonowy
Najlepsza manga jaką czytałem
Autor: Winkwink
Kreska specyficzna lecz świetna a historia ciekawa
1 2