Fire Punch #01
product image
Fire Punch #01
(18)
17.07 zł

Za sprawą Lodowej Wiedźmy świat zmienił się w śnieżną pustynię. Tym, którym udało się przeżyć, doskwiera nieustające zimno i głód. Cała nadzieja spoczywa w ludziach obdarzonych unikalnymi zdolnościami. Jednym z nich jest nastoletni Agni, którego ciało zdolne jest do natychmiastowej regeneracji. Pewnego dnia do osady, w której mieszka, przybywają żołnierze z formującego się ruchu oporu. Ich przywódca, mający moc władania niegasnącym ogniem, pali całą wioskę wraz z jej mieszkańcami. Agni zmuszony jest patrzeć, jak jego bliscy, w tym młodsza siostra, giną w strasznych męczarniach. Sam jednak nie może umrzeć. Jego ciało zbyt szybko się regeneruje, mimo iż płomienie nie chcą zgasnąć. Mijają lata. Agni coraz bardziej przyzwyczaja się do bólu, od nowa uczy się poruszać, a nawet panować nad ogniem trawiącym jego ciało. Wtedy to poprzysięga zemstę na człowieku, który zgotował mu piekło na ziemi...

Autor Tatsuki Fujimoto
Wydawca Studio JG
Seria Fire Punch
ISBN 9788380014916
Liczba tomów seria średnia (7-15)
Rozmiar powiększony
Format A5
Status polskiego wydania zakończona
Kategoria wiekowa 16+
#dystopia #morderstwo #przemoc #nagrodzona/nominowana #nagość
Recenzje
Autor: fluoxetinumx
Wciąż najlepsza manga od tego autora, szkoda że tak niedoceniona, w porównaniu do Chainsaw Mana, bo tematyka zdecydowanie ciekawsza i brutalniejsza
Autor: Borekp
Fujimoto nie powinien mieć dostępu do tworzenia czegokolwiek z pismem.
5 gwiazdek
Autor: sssi99
Fabuła jest świetna tak samo z kreską.
Ale jeden tekst spowodował obrzydzenie dark fantasy w każdym wydaniu.
Autor: SPejsMan
Dobra postapokaliptyczna historia o wielu moralnych zagwozdkach i ciężkim klimacie który nie wszystkim podejdzie do gustu.
Autor: Jagusz
Wciągająca manga, od której trudno się oderwać.
Autor: Cinek
O Frie Punch dowiedziałem się w momencie kiedy Chainsaw Man zaczął być popularny, więc sięgnąłem po ten tytuł i nie jestem zawiedziony. Fabuła intryguje, sceneria szokuje, autor porusza tematy które niezbyt często są ekspolrowane w anime czy mandze, postaci często są bardzo skrajne, co ma sens, bo żyją w bardzo skrajnym świecie. 2 rzeczy mi się nie podobały - czasem kreska jest bardzo niewyraźna i trzeba domyślać się na co się patrzy, i niektóre sceny walki są pomijane (pierwszy raz było to fajnym żartem, potem już trochę irytowało). Jest bardzo brutalna i surowa, nie jest to kolejne wyśmiewanie jakiś postaw lekkim humorem, jest bardzo poważna.
Autor: Scutum16
Wciągająca fabuła. Kreska bardzo przyjemna, choć niekiedy zdarzyło mi się przyglądać rysunkom domyślając się co jest 5.
Autor: AAAron
Pierwsza moja manga w życiu zawsze tylko anime a tutaj zaskoczenie, wsiąkłem niemiłosiernie, świetny wstępniak i żałuję że wszystkich ośmiu tomów nie kupiłem od razu :)
Autor: Sibress15
Manga już na pierwszych stronach ukazuje mroczny klimat. Zawiera naprawdę wrażliwe tematy np kanibalizm, gore więc warto zastanowić się czy manga jest odpowiednia. Fabuła mocno wciąga i po przeczytaniu pierwszego tomu chciałam od razu kupić całą serię. Kreska bardzo ładna. Zdecydowanie polecam :)
Autor: overdosedrugs
Manga ewidentnie dla osób które lubią mroczne, brutalne wręcz klimaty. Można w niej znaleźć przemoc, kanibalizm itp. Kreska jest śliczna, historia ciekawa, jestem poruszony całą fabułą i zakupie kolejne tomy :)
1 2