Twoje kwietniowe kłamstwo #01
product image
Twoje kwietniowe kłamstwo #01
(5)
17.07 zł

Nieustające lekcje gry na pianinie, żelazna dyscyplina i surowe kary za błędy - dzieciństwo Kōseia nie należało do łatwych. Chłopak jednak nie narzekał. Wiedział, że wychowanie młodego wirtuoza jest marzeniem jego schorowanej matki. I spełnił je co do joty. Ale ona i tak umarła, bez względu na jego sukcesy. To był koniec. Trauma po śmierci matki była tak silna, że Kōsei nie był już w stanie grać.

Dwa lata później w jego szkole pojawia się Kaori Miyazono, utalentowana, a zarazem najbardziej niezdyscyplinowana skrzypaczka, jaką można sobie wyobrazić. Dziewczyna cieszy się najmniejszymi drobnostkami i nie obchodzą ją nagrody, o ile swoją muzyką porusza słuchaczy. Czy jej pasja będzie w stanie przepędzić demony przeszłości i wskrzesić w Kōseiu miłość do gry?

Oto ciepła, słodko-gorzka, pełna humoru i wzruszeń opowieść o życiu z całych sił!


ISBN 9788380014138
Wydawca Studio JG
Autor Naoshi Arakawa
Seria Twoje kwietniowe kłamstwo
Tytuł oryginalny Shigatsu wa Kimi no Uso
Status polskiego wydania kontynuowana
Ilość tomów seria średnia (7-15)
Ograniczenie wiekowe 12+
Format standardowy
#silna bohaterka #posiada anime #nagrodzona/nominowana
Recenzje
Autor: Alkicia88
Wspaniała manga, porusza ważne tematy przy muzyce.
Autor: Dominika_Otaku
Świetna historia, mnie osobiście nie przeszkadza kreska, ale jest ona dość specyficzna ;) Sądzę jednak, że jeżeli ktoś jest fanem to szybko przywyknie
Autor: malgozaw
mam wielki sentyment do tej mangi gdyż to ona zapoczątkowała moją historię z kupowaniem mang,ale przejdźmy do sedna czyli do jej recenzji. manga początkowo jest zwykłą obyczajówką z elementami szkolnego życia i muzyki, jednak przez przeszłość głównego bohatera jest to w dużej mierze dramat. zdecydowanie polecam tę mangę i cieszę się że to dzięki niej wciągnełam się w świat m&a :)
Autor: GrzegorzMigdal
Fajna fabuła i wgl ale kreska nie wpadła mi w oko. Taka lekka manga.
Autor: Radek1
Bardzo przyjemna opowieść o przyjaźni. Polecam