Overlord #01
product image
Overlord #01
(9)
17.07 zł

Nadszedł moment, w którym po dwunastu latach wyłączone zostaną serwery kultowej gry online "Yggdrasil". Jeden z graczy, wcielający się w postać potężnego maga o ciele ożywionego szkieletu, szczególnie nie potrafi pogodzić się z tym faktem. Loguje się w dniu wyłączenia gry i postanawia doczekać północy w siedzibie swojej gildii. Wspomina dobre czasy i nieudolnie stara się wyprzeć fakt, że wcześnie rano będzie musiał wstać do pracy. Gdy jednak nadchodzi wyczekiwany moment, zaczyna się dziać coś dziwnego. Będący do tej pory elementem systemu NPC zaczynają żyć własnym życiem, a do tej pory wirtualny świat staje się aż nadto prawdziwy. Nasz bohater zostaje uwięziony w ciele swojego straszliwego awataru. To nie jest kolejna opowieść o szlachetnym chłopcu próbującym wrócić do swojego świata. To początek legendy potężnego, mrocznego maga, który adaptuje ten potworny świat na swój nowy dom.

Główna historia: Overlord LN

Autor Kugane Maruyama
Autor Fugin Miyama
Rodzaj Manga
Wydawca Studio JG
ISBN 9788380013124
Seria Overlord
Status polskiego wydania kontynuowana
Liczba tomów seria średnia (7-15)
Rozmiar standardowy
Kategoria wiekowa 14+
#posiada anime #dorośli bohaterowie #isekai #silny bohater #wojownicy/wojowniczki
Recenzje
Autor: kepopisko
świetna manga, przeczytałem już 10 tomów i kolejne 5 do mnie idzie, adaptacja anime tak samo obejrzana, polecam i to i to
Autor: Mr_Snared
Przyjemna manga do czytania
Autor: xH3RM4Nx
Jest to moja pierwsza manga i po przeczytaniu jej kupiłem kilka tomów. Fabuła bardzo interesująca oraz wciągająca. Nie mogłem się oderwać od czytania ????
Autor: Noodle170
Bardzo fajna, ciekawa fabuła, ładna kreska i przede wszystkim potężny szkieletor. Polecam cieplutko!
Autor: hinata3
Może nie mam do czego porównać, bo ani nie czytałam LN, ani nie oglądałam anime, ale osobiście bardzo mi się podobała i na pewno przeczytam kolejne tomy.
Autor: Pusszek
Bardzo fajna manga,mi się bardzo spodobała chętnie kupię więcej tomów Overlorda OwO
Autor: przykreto
Szczerze to gdy patrzyłam na oceny manga ta odstrasza w każdym możliwym szczególe. Jednak dla mnie jest to jedna z lepszych jaką w życiu przeczytalam. Polecam
Autor: Eteor
Manga nie jest co prawda powalająca, ale zasługuje na uwagę. Jeśli masz nadmiar gotówki, polecam zapoznać się z tytułem. Jednak uważam, że materiał źródłowy jest dużo lepszy niż jego mangowa adaptacja, która co prawda jest bardziej adaptacją anime niż mangi.
Autor: Ainz
szczerze mówiąc zawiodłem się na mandze jestem wielkim fanem overlorda i muszę powiedzieć ze to nie to samo co LN albo anime kiedy czytałem te mangę nic nie czułem (a myślałem ze będę podekscytowany miło będzie się ją czytać)tym czasem zamiast z fascynacją przeczytać ją od razu zabierałem się do niej 3 razy w końcu przeczytałem ale wątpię bym kupił 2 tom mangi te tekst wypowiedzi postaci to nie to czego oczekuje się od Overlorda. LN 100% lepsza.