twoje imię. #01
product image
twoje imię. #01
(54)
17.07 zł

Mitsuha mieszka w malutkim miasteczku, marząc o tym, aby kiedyś rozpocząć studia w stolicy. Taki mieszka i uczy się w Tokio. Pewnego razu, na wskutek przedziwnego fenomenu wywołanego przelatującą w pobliżu Ziemi kometą, na jeden dzień zamieniają się ciałami. To, co z początku wydawało im się snem, wkrótce okazuje się ich nową rzeczywistością, ponieważ zjawisko powtarza się za każdym razem, gdy zasypiają. Aby przetrwać ten zwariowany okres muszą obmyślić sposób, aby się ze sobą komunikować. Zwłaszcza że wkrótce będą musieli zmierzyć się z wydarzeniem, które wszystko zmieni...

Film "Kimi no na wa" to jeden z najbardziej dochodowych japońskich filmów wszech czasów. To pełna uroku i humoru, trzymająca w napięciu historia, którą docenili fani na całym świecie. Odkryj ją na nowo w formie komiksu!

Główna historia: twoje imię LN

Autor Makoto Shinkai
Rysownik Ranmaru Kotone
Wydawca Studio JG
Seria twoje imię.
Rodzaj Manga
ISBN 9788380012578
Tytuł oryginalny Kimi no Na wa.
Liczba tomów seria krótka (2-6)
Status polskiego wydania zakończona
Ograniczenie wiekowe 12+
Rozmiar powiększony
Format A5
#posiada anime
Recenzje
Autor: Kakadu
Nie moje klimaty ale manga fajna
Autor: _6kara9_
Świetna manga o miłości, prawie na w pewnym momęcie się popłakałam
Autor: misiowata96
Polecam! Piękna historia!
Autor: Kei_kun
Zdecydowanie polecam! Była to moja pierwsza manga i mogę do niej wracać bez przerwy!
Autor: Wonderland_Alice
Była to jedna z moich pierwszych mang i podczas czytania pogubiłam się kto jest którą postacią. Ale uważam, że jest to dobra manga dla osób które już czytały inne mangi. Po przeczytaniu drugi raz seria bardziej mi się spodobała.
Autor: NAKEO
Moja pierwsza manga, fabuła trochę zagmatwana ale bardzo wzruszająca
Autor: Kei_kun
Była to moja pierwsza manga, naprawdę mi się spodobała. Zarówno kreska jak i fabuła są cudowne! Mogę wracać do niej bez przerwy. Zachęcam do przeczytania <3
Autor: miss_neko
Świetna manga, zarówno mangowej adaptacji jak i anime! Kreska też śliczna. Bardzo mi się spodobała ta manga, wzruszająca i przyjemna w lekturze ^^ polecam!
Autor: Yumiko_Kim1995
Cudowna fabuła jak i kreska, przeczytałam ją już kilka razy i dalej zachwyca!
Autor: Colibri1604
Zakochałam się w filmie i manga mnie usatysfakcjonowała. Pięknie narysowana, a historia wzrusza za każdym razem tak samo.
1 2 3 ... 6