Z dumą prezentujemy efekt naszej wielomiesięcznej pracy. Oto pierwsza w Polsce platforma zaprojektowana z myślą o czytelnikach komiksów – YattaReader! Jeśli brakuje Ci miejsca na półkach lub drażni Cię, że nie możesz zabrać w podróż swoich ulubionych serii – służymy rozwiązaniem. Intuicyjna i łatwa obsługa, szybki dostęp do kolejnych tomów oraz możliwość czytania zakupionych tytułów bez konieczności dostępu do internetu – od dziś to wszystko jest w zasięgu ręki! Już teraz zainstaluj aplikację w telefonie, na tablecie lub komputerze i przetestuj darmowe demo!

Obecnie w aplikacji YattaReader dostępnych jest 90 publikacji z aż 16 popularnych serii: m.in. „Fairy Tail”, „Sherlock”, „Bakemonogatari” czy „Noragami”. Ale na tym nie koniec - oferta będzie na bieżąco rozszerzana w cyklicznych aktualizacjach.

CZYM JEST YattaReader?

YattaReader to wieloplatformowa aplikacja ułatwiająca dostęp do treści cyfrowych, pozwalająca cieszyć się najnowszymi publikacjami w każdej chwili, z dowolnego miejsca na ziemi. W momencie startu platformy dostępna jest wersja działająca zarówno na komputerach PC i MAC (przez przeglądarki wspierające HTML5 i WEBGL), jak i w systemach Android oraz Apple iOS. Treści znajdujące się w aplikacji każdorazowo są przygotowywane dla konkretnego użytkownika i nie można z nich korzystać poza aplikacją. Jeden użytkownik może jednocześnie korzystać z aplikacji na maksymalnie trzech urządzeniach. Po pobraniu, publikacje przechowywane są w pamięci urządzenia tak, aby można było z nich korzystać także w trybie offline.

Wygodne dopasowanie jakości

Aplikacja przeglądarkowa HTML5/WEBGL działa w systemie streamingu, udostępniając treści w rozdzielczości ~140 dpi (ok. 20 MB/tom), natomiast YattaReader dostępny w systemach Android oraz Apple iOS umożliwia pobranie treści w dwóch wariantach:

  • w wysokiej rozdzielczości [HQ] – ~375 dpi (ok. 220 MB/tom)
  • w optymalnej rozdzielczości [LQ] – ~260 dpi (ok. 110 MB/tom)
Wersja próbna [DEMO], zawierająca pierwsze 20 stron tytułu dostępna jest w rozdzielczości [LQ].

Dodatkowo, wprowadziliśmy też opcję [Czytaj bez pobierania], która daje możliwość korzystania z treści na telefonie czy tablecie bez konieczności pobierania ich na urządzenie. Z tej opcji zalecamy korzystać używając WiFi, ponieważ zużywa ona transfer internetowy w urządzeniach mobilnych.

SZYBKA I ŁATWA PŁATNOŚĆ

Po instalacji aplikacja daje możliwość pobrania bezpłatnego [DEMO] (pierwszych stron) danej mangi, a także opcję nabycia pełnej treści przy użyciu szybkich płatności PayU lub PayPal.*

* Zgodnie z polityką Apple, wersja na iOS nie może oferować zewnętrznych płatności tylko korzystać z wewnętrznych mechanizmów Apple In-App Payment. Ze względu na olbrzymią (ponad 40%) prowizję od transakcji przy użyciu Apple IAP zdecydowaliśmy się chwilowo nie wprowadzać tej opcji, przez co użytkownicy Apple iOS będą musieli dokonywać zakupu przez serwis www. Docelowo, Apple IAP zagości w kolejnej wersji aplikacji, lecz nie rekomendujemy jego używania - prowizja podnosi koszt zakupu o blisko połowę. Zamiast tego będziemy sugerować przedpłacenie środków do wirtualnego portfela w serwisie www i dokonywanie zakupów przy ich użyciu.

POMÓŻ NAM STWORZYĆ APLIKACJĘ TWOICH MARZEŃ

Jako że nasza platforma będzie regularnie aktualizowana, liczymy na Wasze uwagi i opinie, które pomogą nam jeszcze bardziej dostosować YattaReader do Waszych potrzeb. Wszelkie przemyślenia na temat platformy można podsyłać nam na adres reader@yatta.pl. Dodatkowo, w razie pytań zachęcamy do sprawdzenia, czy odpowiedź nie jest już dostępna w przygotowanym przez nas FAQ.

Dostępny na wielu platformach:
Pobieranie
1

Utwórz konto na Yatta.pl - będzie Ci potrzebne, aby się zalogować.

Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play.

2
3

Zainstaluj aplikację i czytaj mangi gdzie tylko chcesz!

Napisz do nas
Wprowadź porpawny email byśmy mogli Ci odpowiedzieć.